Piektdiena, 18. oktobris
Rolanda, Rolands, Ronalds, Erlends

Latvijas U-19 futbola izlase zaudējusi vienaudžiem no Ukrainas

Latvijas U-19 valstsvienības futbolisti trešdien Šaslivē (Ukraina) zaudēja pārbaudes spēlē, ar 0:2 piekāpjoties vienaudžiem no Ukrainas. Šis zaudējums esot likumsakarīgs, jo Ukrainas izlasē spēlēja fiziski spēcīgāki un individuālajā meistarībā pārāki spēlētāji. "Pirmos vārtus zaudējām pirmā puslaika pašā izskaņā, kas galvenais tiesnesis uz mūsu izlases vārtiem nozīmēja apšaubāmu 11 metru soda sitienu.

Pirmo sitienu Artūrs Vaičulis atvairīja, tomēr ar atkārtotu sitienu Ukrainas izlases futbolists guva vārtus. Otrajā puslaikā vairākus momentus izdevās izveidot arī mums, kad izcelties varēja gan Alens Siņeļņikovs, gan Juris Hlibovs. Tomēr otrā puslaika vidū iniciatīvu pārņēma ukraiņi un drīz vienu guva arī skaistus otros vārtus, kad mūsu vārtsargs tika pārspēts ar spēcīgu un precīzu sitienu no aptuveni 25 metrim," izlases galveno treneri Vladimiru Beļajevu citē Latvijas Futbola federācija."Kopumā laukumā ritēja vīrišķīga cīņa. Iespējams, savu lomu nospēlēja arī tas, ka daudzi mūsu spēlētāji pirmo reizi šajā sezonā spēlēja uz dabīgā zālāja laukuma," teica Beļajevs. "Mūsu komandai šajā spēlē nedaudz pietrūka fiziskās gatavības tieši uzbrukuma noslēguma fāzē. Tomēr nedrīkst teikt, ka šajā spēlē mums nebija nekādu iespēju. Acīmredzot, šobrīd Ukrainas futbola potenciāls ir nedaudz lielāks par mūsējo. Visi šīs Ukrainas jauniešu izlases spēlētāji nāk no pašmāju čempionāta, spēlē labos klubos, kur viņi gūst augsta līmeņa spēļu praksti."Šī bija Latvijas jauno futbolistu pēdējā pārbaudes spēle pirms maijā Francijā paredzētajām cīņām Eiropas čempionāta kvalifikācijas pamaturnīrā.Latvijas izlases sākumsastāvs: Arturs Vaičulis, Kristaps Priedēns, Kaspars Dubra, Kirils Ševeļovs, Antons Kurakins, Alens Siņeļņikovs, Krišjānis Vallers, Arturs Zjuzins, Juris Hlibovs, Vitālijs Vorobjovs, Armands Pētersons.

Bļugers gūst vārtus un izkaujas ar Balinski uzvarā

Latvijas uzbrucējs Teodors Bļugers ceturtdien guva vārtus Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā, kurā viņa un Latvijas vārtsarga Artūra Šilova pārstāvētā Vankūveras Canucks komanda izcīnīja uzvaru. T...