Piektdiena, 18. oktobris
Rolanda, Rolands, Ronalds, Erlends

Liverpool un Bayern futbolistiem būs grūti sarūpēt intrigu

Varoņdarbi otrdien jāveic Liverpool un Bayern futbolistiem, lai UEFA Čempionu līgas ceturtdaļfināla atbildes spēlēs sasmeltu pirmajos mačos izlieto.

Divu Anglijas klubu duelī Liverpool būs jāgūst vismaz trīs vārtus Londonas Chelsea mājvietā Stamford Bridge stadionā, lai atspēlētos no iepriekšējā nedēļā piedzīvotā zaudējuma 1:3. Chelsea Čempionu līgas izslēgšanas turnīros vēl nekad savu skatītāju priekšā nav izlaiduši no rokām izbraukumā iegūtu pārsvaru. Lai šo tradīciju lauztu, uz Anglijas galvaspilsētu gatavs doties arī Liverpool kapteinis Stīvens Džerārds, kurš tika pietaupīts nedēļas nogalē notikušajā premjerlīgas spēlē ar Blackburn (4:0). Chelsea līdzjutējus uzmanīgus var darīt komandas sniegums sestdienas spēlē ar Bolton, kurā londonieši, esot vadībā ar 4:0, mača pēdējās divdesmit minūtēs ielaida trīs vārtus.

"Liverpool 2005.gada finālā uzvarēja, atspēlējot trīs vārtu deficītu pēc pirmā puslaika, tāpēc nedrīkst būt ne runas par pretinieka nenovērtēšanu," piesardzīgs ir Chelsea kapteinis Džons Terijs, kurš izlaidīs atbildes spēli, jo pārsniedzis brīdinājumu limitu. Uzmanību var novērst arī jaunā trenera meklējumi. No nākamās sezonas Chelsea spēli diriģēšot pašreizējais AC Milan vadītājs Karlo Ančeloti, kurš var kļūt par sesto Londonas kluba treneri pēdējo piecu gadu laikā.

Vēl sarežģītāks uzdevums gaida Minhenes Bayern, kas pirmajā spēlē izbraukumā piedzīvoja sakāvi ar 0:4 pret Barcelona. Katalonijas klubs ar 13 vārtiem četrās spēlēs šogad Čempionu līgā bijis rezultatīvākais izbraukuma spēlēs. Ja Bayern ielaidīs vārtus savā laukumā, vietai pusfinālā būs nepieciešami jau seši rezultatīvi sitieni.

"Mums jākoncentrējas, neņemot vērā apkārtējos trokšņus. Bayern šosezon vēl var iegūt vienu titulu," Vācijas čempionvienības galvenais treneris Jirgens Klinsmans atzīst, ka spēle ar Barcelona var kļūt otršķirīga. Tiesa, ja arī otrdien tiks piedzīvota sakāve, pacietību mērs var kļūt pārāk pilns pat kvēlākajiem šā speciālista talanta piekritējiem (un kluba vadītājiem).

aa

UEFA Čempionu līga

14.IV Chelsea - Liverpool (pirmajā spēlē 3:1), Bayern - Barcelona (0:4)

15.IV Arsenal - Villareal (1:1), Porto - Man.United (2:2)

Bļugers gūst vārtus un izkaujas ar Balinski uzvarā

Latvijas uzbrucējs Teodors Bļugers ceturtdien guva vārtus Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā, kurā viņa un Latvijas vārtsarga Artūra Šilova pārstāvētā Vankūveras Canucks komanda izcīnīja uzvaru. T...