Rīgā +2 °C
Trešdiena, 24. aprīlis
Nameda, Visvaldis, Ritvaldis

Mančestras City premjerlīgas sezonu sāk ar uzvaru

Mančestras City komanda pirmdien svinēja uzvaru savā pirmajā Anglijas futbola premjerlīgas jaunās sezonas spēlē.

Žuzepa Gvardiolas vadītā komanda izbraukumā ar 3:1 (2:0) pārspēja Vulverhemptonas "Wanderers".

Viesi jau spēles sākumā vairākas reizes apdraudēja "vilku" vārtu drošību un, tuvojoties puslaika vidum, atklāja rezultātu. Pēc mājinieku pārkāpuma soda laukumā uz "Wanderers" vārtiem tika nozīmēts 11 metru soda sitiens, kuru Kevins de Brujne realizēja. Spēles 32.minūtē Rahīms Stērlings nolika bumbu pa sitienam Filam Foudenam, kurš netraucēts panāca 2:0.

Kad līdz pamatlaika beigām bija palikušas 12 minūtes, pēc centrējuma soda laukumā Rauls Himeness, sitot ar galvu, vienus vārtus atguva. Tiesa, puslaika kompensācijas laika piektajā minūtē pēc de Brujnes piespēles Gabriels Žezūss atjaunoja viesiem divu vārtu pārsvaru.

Tāpat pirmdien ar uzvaru sezonu sāka Birmingemas "Aston Villa", kas mājās ar 1:0 (0:0) pārspēja Šefīldas "United".

Šefīldas futbolisti no 12.minūtes spēlēja desmit vīru sastāvā, turklāt 34.minūtē Džona Landstrema izpildīto "pendeli" atvairīja Damjans Martiness. Uzvaru nesošos vārtus 63.minūtē pēc stūra sitiena guva Ezri Konsa.

Anglijas premjerlīgā pirmajās divās spēlēs uzvaras svinējušas piecas komandas.

Iepriekšējā sezonā par čempioni tika kronēta "Liverpool", kas tronī atgriezās pēc 30 gadu pārtraukuma.