Pirmdiena, 14. oktobris
Minna, Vilhelmīne

Mančestras United izstājas no UEFA Eiropas līgas

UEFA Eiropas līgas turnīra futbolā astotdaļfināla barjeru ceturtdien nespēja pārvarēt Anglijas čempionvienība Mančestras United, kas divu maču summā piekāpās Spānijas vienībai Bilbao Athletic.

Atbildes mačā Bilbao United piedzīvoja zaudējumu ar rezultātu 1:2 (0:1) un divu spēļu summā kapitulēja ar 3:5.

Rezultātu 23.minūtē atklāja Fernando Ljorente, bet 65.minūtē Oskars de Markoss panāca jau 2:0 mājinieku labā, praktiski izšķirot dueļa likteni. Goda vārtus Mančestras klubam 80.minūtē guva Veins Rūnijs.

Kā ziņots, pašreizējā premjerlīgas līdervienība Mančestras United nespēja pārvarēt UEFA Čempionu līgas grupu turnīru un nokļuva Eiropas otrajā spēcīgākajā klubu turnīrā, tomēr arī tajā spēja iziet tikai vienu kārtu.

Rezultāti

Bilbao Athletic (Spānija) - Mančestras United (Anglija) 2:1 (1:0); divu spēļu summā ar rezultātu 5:3 uzvar Athletic;

Hannover 96 (Vācija) - Lježas Standard (Beļģija) 4:0 (2:0); divu spēļu summā ar rezultātu 6:2 uzvar Hannover 96;

Eindhovenas PSV (Nīderlande) - Valencia (Spānija) 1:1 (0:0); divu spēļu summā ar rezultātu 5:3 uzvar Valencia;

Udinese (Itālija) - Alkmāras AZ (Nīderlande) 2:1 (2:1); divu spēļu summā ar rezultātu 3:2 uzvar AZ;

Mančestras City (Anglija) - Lisabonas Sporting (Portugāle) 3:2 (0:2); divu spēļu summā neizšķirts 3:3, ceturtdaļfinālā, pateicoties izbraukumā gūtajiem vārtiem, iekļūst Sporting;

Gelzenkirhenes Schalke 04 (Vācija) - Twente (Nīderlande) 4:1 (1:1); divu spēļu summā ar rezultātu 4:2 uzvar Schalke 04;

Stambulas Bešiktaš (Turcija) - Madrides Atletico (Spānija) 0:3 (0:1); divu spēļu summā ar rezultātu 6:1 uzvar Atletico;

Pireju Olympiakos (Grieķija) - Harkovas Metaļist (Ukraina) 1:2 (1:0); divu spēļu summā neizšķirts 2:2, ceturtdaļfinālā, pateicoties izbraukumā gūtajiem vārtiem, iekļūst Metaļist.