Ceturtdiena, 17. oktobris
Karīna, Gaits

Manchester City sakauj Liverpool premjerlīgas otrajā kārtā

Anglijas futbola premjerlīgas otrās kārtas centrālajā spēlē pirmo uzvaru sezonā izcīnīja ambiciozais klubs Manchester City, kas savā laukumā ar 3:0 sagrāva citu titula pretendenti Liverpool.Uzvarētājiem divus vārtus guva komandas kapteinis argentīnietis Karloss Tevess. City komanda vadībā izvirzījās jau 13.

minūtē, kad ar precīzu sitienu vārtu stūrī atzīmējās Garets Berijs. Savā pirmajā spēlē jaunajā komand rezultatīvu piespēli atdeva par 23 miljoniem britu mārciņām nopirktais Anglijas izlases pussargs Džeimss Milners.Otrajā puslaikā Karloss Tevess 14 minūšu laikā guva divus vārtus, panākot jau komfortablu 3:0 pārsvaru, kas tik saglabāts līdz pat spēles beigām. Pirmajā kārtā abas komandas bija spēlējušas neizšķirti.Premjerlīgas turnīra pirmajās divās kārtās bez zaudētiem punktiem cīnījušies tikai pašreizējie čempioni Chelsea, kuri svinēja divas pārliecinošas uzvaras ar 6:0. Manchester United otrajā kārtā zaudēja punktus pret Fulham (2:2).