Rīgā +4 °C
Piektdiena, 18. oktobris
Rolanda, Rolands, Ronalds, Erlends

Māris Smirnovs: divi zaudētie punkti var būt liktenīgi

LMT virslīgas čempionvienības FK Ventspils aizsargs Māris Smirnovs pēc bezvārtu neizšķirta ar Skonto svētdien atzina, ka cīņa bijusi grūta un līdzīga: “Žēl, ka zaudējam punktus, jo tie bija ļoti nepieciešami. Skonto patīkami pārsteidza — mobila komanda.”- Pret kuru no skontiešiem spēlēt visgrūtāk?Grūti — tas nebūtu īstais vārds.

Taču augumā raženākiem aizsargiem vienmēr ir sarežģīti pret maziem ātriem uzbrucējiem kā Perepļotkins, arī Cauņa. Viņi daudz pārvietojas.**- 0:0 atbilst spēles gaitai?**Jā, taču mums bija vairāk izdevību uzvarēt.**- Taču Skonto uz vārtiem sita uz pusi vairāk? !**Tā varētu būt. Taču, ja skatās tā saucamos simtprocentīgos momentus, jau pirmā puslaika sākumā mums bija divi.**- Divi zaudētie punkti var būt liktenīgi cīņā par zeltu?**Jā. Ļoti iespējams, to zeltam var pietrūkt.**- Latvijā neesi spēlējis četrus gadus. Kā mainījies līmenis?**Var spriest dažādi. Redzam, ka FK Ventspils sekmīgi spēlē Eiropā. Taču liels mīnuss ir ekonomiskā situācija, kas liedz normāli strādāt. Ir tikai dažas komandas, kas kaut ko finansiāli vēl var atļauties, pārējās — žēl puišu. Ja būtu lielāku finanšu, būtu daudz labāka kvalitāte un futbols attīstītos straujāk.**- Astoņi no starta sastāva spēlēja ceturtdien ar Heerenveen. Nepietrūka svaiguma?**Pietrūka. Kalendārs ir sarežģīts.**- Gaisotne Latvijā un Polijā?**Nesalīdzināmi! Polijā uz spēli atnāk 20 000, ja derbijs — 40 000. Tukšas tribīnes futbolam ir mīnuss. Sajūta, ka Latvijā šo spēli nemīl. Esmu pārliecināts, ka ar pilnām tribīnēm spēlētu vēl labāk.**- Kā nonāci Ventspilī?**Šogad nebiju plānojis atgriezties. Centos nostiprināties Azerbaidžānā, taču sanāca nesmukums. Paldies vadībai, kas palīdzēja te nonākt. Žēl, ka nevaru palīdzēt Eiropas līgā, taču centīšos Latvijā.**- Ticat, ka varat uzvarēt atlikušajās spēlēs?**Protams! Citādi nevar būt. Mums tas noteikti jāizdara.**Nuncio Cavetjēri, FK Ventspils treneris**Spēli gaidīju ar bažām. Pretī bija spēcīgs pretinieks, bet vēl vairāk pašu dēļ — uztrauca gatavība. Neizšķirts ir godīgs rezultāts. Zaudējām divus punktus, un tas ir nepatīkami. Labi, ka sekos neliels pārtraukums un būs laiks uzlādēt baterijas. Sezonas izskaņa būs grūta un intensīva. Jāuzvar atlikušajās spēlēs. Viegli nebūs, jo pretī būs spēcīgas komandas — Metalurgs, vēlreiz Skonto.**Pols Ešvorts, Skonto treneris**Nervoza spēle. Kvalitāte nebija tik augsta, kā gaidīju, jo psiholoģiski abas komandas baidījās zaudēt. Daudz domāja par aizsardzību, nebija daudz vārtu gūšanas momentu. Taču mums bija labākas izdevības — īpaši Cauņam pirmajā, Laizānam otrajā puslaikā. Vairāk izpildījām stūra sitienus, kontrolējām bumbu, radījām briesmas. Taču Ventspils ļoti organizēti aizsargājās. Metalurgs tagad ir galvenais pretendents uz zeltu.