Sestdiena, 19. oktobris
Drosma, Drosmis, Elīna

Meksikai pirmā uzvara Ēriksona vadībā

Ziemeļamerikas, Centrālamerikas un Karību jūras Pasaules kausa kvalifikācijas zonā aizvadītas atlikušās otrās kārtas pirmās spēles. Pirmo uzvaru Meksikas galvenā trenera amatā izcīnījis bijušais Anglijas izlases un Manchester City kluba vadītājs Svens Jērans Ēriksons, kura vadītā valstsvienība izbraukumā ar 2:0 pārspēja Belizu.

Izšķirošo pārsvaru meksikāņi nodrošināja otrajā puslaikā, kad spēles 66. minūtē izcēlās jaunais talants Karloss Vela, bet tiesneša pieliktajā kompensācijas laikā Džarets Borgeti nostiprināja pārsvaru.Pārliecinošas uzvaras izcīnīja ASV (8:0) pār Barbadosu, Jamaika (7:0) pret Bahamu salām un Kanāda (3:0) pret Sentvinsentu un Grenadīnām. Otrā kārta noslēgsies 22. jūnijā. Komandas, kas uzvarēs divu spēļu summā iekļūs nākamajā kvalifikācijas kārtā, kur tiks sadalītas trīs grupās pa četrām komandām katrā. Dalību trešajā kārtā jau nodrošinājuši Hondurasas futbolisti, kas divu spēļu summā pārspēja Puerteriko. Pasaules kausa kvalifikācijas turnīra spēles CONCACAF zonā:ASV — Barbadosa 8:0Vārti: Dempsijs (2., 63.), Bredlijs (12.), Čings (20., 86., 89.), Donovans (59.), Džonsons (83.).Sentvinsenta un Grenadīnas — Kanāda 0:3Vārti: Nakdžima-Farans (32.), Gebra (43., 88.).Haiti — Nīderlandes Antiļas 0:0Beliza — Meksika 0:2Vārti: Vela (66.), Borgeti (90. – 11m).Panama — Salvadora 1:0Vārti: Tejada (21.).Trinidada un Tobago — Bermundas 1:2Vārti: Džons (22.); Nusums (8., 40.).Jamaika — Bahamas 7:0Vārti: Gārdners (17.), Filipss (22.), Kings (25.), Šeltons (51., 64.), Viljamss (66.), Dalijs (80.).

Šodien, 18. oktobrī, Zemgales Olimpiskajā centrā, Jelgavā, ar vērienīgu atklāšanas pasākumu tika oficiāli uzsākta Latvijas Olimpiskās komitejas projekta Sporto visa klase 11. sezona. Jauno 2024./ ...