Rīgā +4 °C
Piektdiena, 18. oktobris
Rolanda, Rolands, Ronalds, Erlends

Mesi divi vārti, Barcelona triumfē Spānijas Superkausa izcīņā

Par Spānijas Superkausa ieguvējiem kļuvuši Barcelona futbolisti, kuri izšķirošajā spēlē ar 3:0 sagrāva Bilbao Athletic un uzvarēja divu spēļu summā ar 5:1.Divus vārtus uzvarētāju labā guva Lionels Mesi, reizi atzīmējās arī Božans Krkičs.Ļoti labi spēlē iesaistījās barseloniešu jaunieguvums Zlatans Ibrahimovičs.

Zviedrijas valstsvienības uzbrukuma līderis ne tikai apgādāja kolēģus ar teicamām piespēlēm, bet arī pašam bija iespējas izcelties ar vārtu guvumu. Jau piektajā minūtē viņš bija viens vārtu priekšā, pēc centrējuma izdarīja sitienu ar galvu, taču bumba lidoja mazliet pāri vārtiem. Vēlāk viņš izpildīja tālu un spēcīgu soda sitienu, kuru vārtsargs atvairīja.Spēles 50.minūtē rezultātu atklāja Mesi, kurš ātrajā uzbrukumā saņēma piespēli no Ibrahimoviča, ieskrēja soda laukumā, apspēlēja aizsargu un no ļoti šaura lenķa pārmeta bumbu pāri vārtsargam. Savus otros vārtus viņš guva no 11 m soda sitiena atzīmes.Spilgtu punktu uzvarai pielika Krkičs, kurš ļoti acīgi nospēlēja pie pretinieku soda laukuma. Athletic aizsargs gribēja atdot piespēli vārtsargam, to uzminēja Krkičs un spurtā pārtvēra bumbu, apspēlēja aizsargu un iesita bumbu tukšajos vārtos.