Smidzinošs lietus
Otrdiena, 30. aprīlis
Liāna, Lilija
Mesi 500 vārtus Katalonijas kluba sastāvā ir guvis, ņemot vērā ne tikai oficiālās spēles, bet arī pārbaudes mačus.

Mesi gūst 500.vārtus Barcelona labā, komandai uzvara Seviļā

Argentīnas futbola zvaigzne Lionels Mesi svētdien guva savus 500.vārtus Barcelona kluba kreklā, sekmējot Katalonijas kluba uzvaru Spānijas augstākās līgas čempionāta spēlē.

Barcelona viesos ar 2:1 (1:1) uzvarēja sīksto Sevilla, sagādājot tai pirmo neveiksmi savā laukumā.

Rezultātu cīņas 15.minūtē atklāja mājinieki, kad precīzs bija pussargs Vitolo, taču divas minūtes pirms pirmā puslaika beigām Mesi atjaunoja neizšķirtu, bet 61.minūtē uzvaras vārtus Barcelona labā guva Luiss Svaress, kuram asistēja Mesi, ļaujot Katalonijas klubam saglabāt divu punktu deficītu no turnīra līderes Madrides Real.

Barcelona iepriekšējā spēlē otrdien cieta nepatīkamu zaudējumu UEFA Čempionu līgā, kur viesos ar 1:3 atzina sava bijušā trenera Hosepa Gvardiolas trenētās Mančestras City pārākumu.

Tikmēr Madrides Real savā laukumā ar 3:0 (2:0) uzvarēja Leganes komandu, bet divus vārtus guva Gerets Beils, kurš iepriekšējā nedēļā pagarināja līgumu ar Karalisko klubu līdz 2022.gadam.

Pirmdien Real oficiāli līdz 2021.gadam pagarinās līgumu ar savu lielāko zvaigzni portugāli Krištianu Ronaldu. Tiesa, svētdien portugālis piekto reizi šosezon Spānijas čempionātā astoņos aizvadītos mačos palika bez gūtiem vārtiem.

Savukārt uz trešo vietu pakāpās Villarreal komanda, kura ar 2:0 (1:0) mājās uzvarēja Seviljas Real Betis.

Jau vēstīts, ka sestdien zaudējumu piedzīvoja viena no kopvērtējuma favorītēm Madrides Atletico, kas ar rezultātu 0:2 (0:0) viesos atzina Sansevastjanas Real Sociedad pārākumu.

Vēl tikai otrdien Atletico komanda UEFA Čempionu līgas spēlē uzvarēja Krievijas vienību Rostov, tomēr galvaspilsētas komanda punktus zaudēja jau ceturtajā nacionālā čempionāta izbraukuma spēlē šosezon.

Čempionāta kopvērtējumā līdere ar 27 punktiem 11 mačos ir Madrides Real komanda, kas par diviem punktiem apsteidz Barcelona. Savukārt Villarreal ir tikusi pie 22 punktiem, bet par punktu mazāk ir Atletico un Sevilla rēķinā.