Sestdiena, 19. oktobris
Drosma, Drosmis, Elīna

Neizšķirts Jūrmalas un Skonto futbolistu spēlē

Latvijas futbola virslīgas čempionāta 15.kārtas spēlē Slokā vietējie FK Jūrmalas futbolisti uzņēma Skonto vienību. Spēles 36.minūtē rezultātu atklāja Artjoms Kuzņecovs, izvirzot vadībā mājiniekus. Tomēr otrā puslaika sestajā minūtē Skonto izdevās panākt izlīdzinājumu. Precīzs no 11 m soda sitiena atzīmes bija Marians Pahars.

Spēles sākumā iniciatīva piederēja Jūrmalas futbolistiem, kura pirmajās 15 minūtēs izveidoja divus bīstamus uzbrukumus. Vienā no momentiem Skonto vārtsargs Doroševs glāba komandu no vārtu zaudējuma, kad Jūrmalas futbolists vienatnē izskrēja uz rītdzinieku vārtiem. Spēles 36.minūtē Kuzņecovs atklāja rezultātu, ar galvu ieraidot bumbu Skonto vārtos.

Otrā puslaika sākumā aktīvi nospēlēja Pahars, pret kuru jūrmalnieku soda laukumā tika pārkāpti noteikumi. Pats Pahars arī realizēja soda sitienu, panākot 1:1.

Spēles turpinājumā pārsvars bija Skonto pusē, tomēr vairāk vārti netika gūti.

Pēc šīs spēles Skonto ar 27 punktiem 14 spēlēs ir otrajā vietā (līderiem Ventspilij ir 37 punkti 17 spēlēs), bet Jūrmalai ir 15 punkti 15 spēlēs un septītā pozīcija.

Šodien, 18. oktobrī, Zemgales Olimpiskajā centrā, Jelgavā, ar vērienīgu atklāšanas pasākumu tika oficiāli uzsākta Latvijas Olimpiskās komitejas projekta Sporto visa klase 11. sezona. Jauno 2024./ ...