Piektdiena, 26. aprīlis
Rūsiņš, Sandris, Alīna

Ontužāns iziet Bayern sākumsastāvā pret Arsenal, bet gūst savainojumu

Latvijas futbola izlases pussargs Daniels Ontužāns trešdien ASV devās laukumā Vācijas flagmaņa Minhenes Bayern pārbaudes mačā pret pazīstamo Anglijas klubu Londonas Arsenal.

Abas komandas sacentās Kalifornijas pilsētā Kārsonā, bet šajā mačā ar rezultātu 2:1 (0:0) uzvarēja Arsenal.

Vien 19 gadus vecais Ontužāns šajā spēlē laukumā devās Bayern sākumsastāvā, tādējādi debitējot Minhenes kluba pirmās komandas rindās. Viņš aizvadīja visu pirmo puslaiku, tomēr tā izskaņā, izpildot izklupienu, iedzīvojās potītes savainojumā. Otrajā puslaikā Bayern spēlēja jau ar pavisam citu sastāvu, nomainot visus 11 futbolistus.

Šīs spēles rezultāts tika atklāts 49.minūtē, kad, bumbu savos vārtos raidīja Bayern futbolists Luiss Pozņanskis, bet 71.minūtē slavenais Roberts Levandovskis panāca neizšķirtu. Arsenal uzvaru nodrošināja 88.minūtē, kad vārtus guva Edvards Nketia.

Turpinājumā sestdien Bayern futbolisti Hjūstonā spēkosies pret Spānijas grandu Madrides Real un 23.jūlijā Kanzassitijā pret Itālijas vienību AC Milan.

Pērnā gada vasarā Ontužāns ar Bayern parakstīja trīs gadu līgumu, bet līdz šim viņš spēlējis Minhenes kluba jaunatnes komandās. Savukārt jūnijā pussargs debitēja Latvijas izlasē, taču komanda piedzīvoja kaunpilnu zaudējumu pret Slovēniju (0:5).

Bayern par Vācijas čempioni kļuvusi 29 reizes, bet par labāko komandu Eiropā - piecas reizes.