Sestdiena, 19. oktobris
Drosma, Drosmis, Elīna

papildināta - Olimpam neizšķirts Jūrmalā, Dinaburg uzvar Ventspilī

LMT futbola virslīgas kārtējās spēlēs Ventspils Vindava ar 0:2 (0:0) zaudēja Daugavpils Dinaburg futbolistiem, bet FK Jūrmala dramatiskās cīņas beigās nospēlēja neizšķirti 1:1 (0:0) ar JFK Olimps/ASK komandu, ziņo Latvijas Futbola federācija.

Dinaburg futbolistus 56.minūtē vadībā izvirzīja Aleksejs Abramovs, bet 10 minūtes līdz spēles beigām ventspilnieks Kirils Mitins raidīja bumbu savos vārtos.

Mačā Jūrmalā līdz 86.minūtei rezultāts nebija atklāts, līdz precīzs sitiens izdevās jūrmalniekam Kristianam Toresam. Tomēr kompensācijas laika pašās beigās Kasparam Dubram izdevās panākt izlīdzinājumu. Iegūtais punkts Olimpa futbolistiem ļāva apsteigt Rēzeknes Blāzmu un pakāpties uz priekšpēdējo vietu turnīra tabulā.