Piektdiena, 18. oktobris
Rolanda, Rolands, Ronalds, Erlends

papildināta - Pārliecinošas uzvaras FK Ventspils un Olimps/RFS futbolistiem

LMT Virslīgā ceturtdien pārliecinošas uzvaras viesos pār turnīra pastarīšiem svinēja FK Ventspils un Olimps/RFS futbolisti. Ventspilnieki ar 3:0 pārspēja Rēzeknes Blāzmu, bet Olimps/RFS ar 5:1 sagrāva Rīgas Daugavu, liecina Latvijas Futbola federācijas sniegtā informācija.

Rēzeknē līdz pat 71.minūtei saglabājās bezvārtu neizšķirts, taču tad desmit minūšu laikā trīs vārtus ventspilnieku labā guva Andrejs Butriks (2) un Vīts Rimkus. Rimkum šis turklāt bija astotais precīzais raidījums sezonā.

Līdzīgs sižets bija arī Daugavas un Olimpa spēlē. Aleksandrs Kļimovs 20.minūtē bija izvirzījies vadībā viesus, un līdz 62.minūtei Olimps/RFS saglabāja minimālu pārsvaru. Tad četru minūšu laikā pēc Denisa Petrenko, Mihaila Miholapa un Armanda Pētersona sitieniem rezultāts kļuva 4:1. Deviņas minūtes līdz beigām Kļimovs guva otros vārtus spēlē, bet drīz pēc tam goda vārtus Daugavas labā guva Artjoms Zotovs.

Līderpozīcijas turnīra tabulā saglabā Liepājas metalurga futbolisti. Viņi par diviem punktiem apsteidz FK Ventspils un par četriem punktiem Skonto vienību.

LMT Virslīgas nākamās kārtas četras spēles paredzētas svētdien. Savā starpā tiksies Dinaburg – Skonto, Jūrmala-VV – Liepājas metalurgs, Tranzīts – FK Ventspils un Blāzma – Daugava.

Bļugers gūst vārtus un izkaujas ar Balinski uzvarā

Latvijas uzbrucējs Teodors Bļugers ceturtdien guva vārtus Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā, kurā viņa un Latvijas vārtsarga Artūra Šilova pārstāvētā Vankūveras Canucks komanda izcīnīja uzvaru. T...