Pirlo pie Juventus stūres debitē ar pārliecinošu uzvaru

Itāļu futbola leģenda Andrea Pirlo svētdien pie A sērijas čempionvienības Turīnas Juventus stūres debitēja ar pārliecinošu uzvaru.

"Juventus" savā laukumā ar 3:0 (1:0) uzvarēja "Sampdoria".

Spēles rezultātu 13.minūtē atklāja debitants no Zviedrijas Dejans Kulusevskis. Spēlētājs soda laukumā bija pirmais pie aizsarga atsistās bumbas un ar kreiso kāju pa zemi bumbu ieraidīja vārtos.

Turīniešiem rezultāta pārsvaru dubultot izdevās vien 78.minūtē, kad ar vairākiem mēģinājumiem "Sampdoria" spēlētāji nespēja izraidīt bumbu ārpus sava soda laukuma. Jucekli aizsardzībā izmantoja Leonardo Bonuči un ar spēcīgu sitienu panāca 2:0. Desmit minūtes vēlāk gala vārdus teica arī līderis Krištianu Ronaldu, soda laukuma aprisēs izdarot netveramu sitienu.

Šo spēli pirmo reizi pēdējo septiņu mēnešu laikā klātienē vēroja 1000 līdzjutēji.

Pirlo šī bija debija trenera godā. Zīmīgi, ka itālis trenera diplomu savā rīcībā ieguva vien dažas dienas pirms dueļa ar "Sampdoria".

"Paies laiks līdz saliksim savu spēles modeli, bet es netaisos kopēt citus," atklāja 41 gadu vecais Pirlo. "Iedvesmošos no komandām, kas mani pārsteigušas. Puiši kopā aizvadīja maz treniņus, jo tikai nesen atgriezās no izlašu spēlēm."

Tikmēr citā spēlē "Napoli" viesos ar 2:0 (0:0) uzvarēja "Parma".

63.minūtē 1:0 panāca Drīss Mertenss, bet 23 minūtes līdz spēles beigām soda laukumā pie vārtsarga atsistās bumbas pirmais bija Lorenso Insinje.

Itālijas A sērijas ievadā pa trim punktiem nopelnījušas "Genoa", "Juventus", "Napoli" un Florences "Fiorentina".

Aizvadītajā sezonā devīto gadu pēc kārtas A sērijas titulu ieguva "Juventus".