Svētdiena, 20. oktobris
Leonīda, Leonīds

Portugāle pēdējā pārbaudes spēlē iesit septiņus vārtus igauņiem

Portugāles izlase trešdien savās mājās Lisabonā pēdējā pārbaudes spēlē pirms Eiropas čempionāta finālturnīra ar 7:0 (3:0) sagrāva Igaunijas izlasi, kas lielāko daļu pirmā puslaika spēja turēties pretī favorītiem, tomēr pēc pirmajiem ielaistajiem vārtiem salūza.

Laukuma saimniekiem divus vārtus guva portugāļu lielākā zvaigzne Krištianu Ronaldu, kurš 36.minūtē atklāja rezultātu, bet pirmā puslaika beigās panāca 3:0 Portugāles labā. Divas reizes izcēlās arī Rikardu Kvarežma, bet pa reizei precīzi bija Danilu Pereira un Eders, kamēr vēl vienu reizi bumba Igaunijas vārtos nokļuva no viņu pašu futbolista.

"Šodien parādījām, ka komanda rāda labu sniegumu, tomēr septiņi gūtie vārti neko nenozīmē un mums ar abām kājām jāpaliek uz zemes," Ronaldu pēc spēles atgādināja, ka portugāļi pēc šāda panākuma nevar ieslīgt pašapmierinātībā.

Portugāles un Igaunijas pārbaudes spēle bija pēdējā, ko pirms Eiropas čempionāta finālturnīra aizvadīja tā dalībnieces.

Portugāles izlase būs Latvijas valstsvienības pretiniece 2018.gada Pasaules kausa kvalifikācijas turnīrā.

Gatavojoties Eiropas čempionāta finālturnīram Portugāle aizvadīja trīs spēles. Pirmajā viņi ar 3:0 uzvarēja Norvēģiju, bet pēc tam sekoja zaudējums ar 0:1 Anglijai.

Portugāles izlase Eiropas čempionātā, kas Francijā sāksies piektdien, spēlēs F apakšgrupā ar Austriju, Islandi un Ungāriju.

Jau ziņots, ka Igaunijas izlase aizvadītajā nedēļā palika pēdējā Baltijas kausa izcīņā, kurā uzvaru trešo reizi pēc kārtas svinēja Latvija.

Tenaks izcīna uzvaru sezonas priekšpēdējā WRC posmā

Igaunijas autosportista Ota Tenaka ekipāža svētdien izcīnīja uzvaru pasaules rallija čempionāta (WRC) 12.posmā - Centrāleiropas rallijā -, pirmspēdējā etapā vēl nekļūstot zināmam kopvērtējuma uzvar...