Otrdiena, 15. oktobris
Hedviga, Helvijs, Eda

Skonto un FK Ventspils futbolisti iekļūst Baltijas līgas ceturtdaļfinālā

Latvijas čempioni Skonto un vicečempioni FK Ventspils futbolisti iekļuvuši Triobet Baltijas līgas ceturtdaļfinālā. Trešdien pirmās kārtas atbildes spēlē ventspilnieki savā laukumā ar 4:1 (3:0) pārspēja šīs sezonas ceturto spēcīgāko Igaunijas klubu JK Nõmme Kalju. Pirmajā spēlē uzvarēja Igaunijas komanda 2:1, divu spēļu summā 5:3 FK Ventspils labā.

Divus vārtus mājinieku labā guva Eduards Višņakovs (17.un 34.min.), pa vieniem Jurijs Žigajevs (7.) un Aleksejs Višņakovs (58.), liecina rīkotāju informācija.Skonto komandai iekļūšanu ceturtdaļfinālā nodrošināja pirmajā mačā Lietuvā gūtā uzvara 3:2 pār Tauraģes klubu Tauras. Trešdien atbildes spēlē rīdzinieki savā laukumā nospēlēja neizšķirti 0:0.Ceturtdien otro savstarpējo spēli aizvadīs Liepājas metalurgs un Gargždu Banga. Pirmajā mačā Lietuvā uzvarēja liepājnieki zaudēja 0:1.Iepriekš Baltijas līgas pirmo kārtu pārvarēja Jūrmala-VV futbolisti, bet Rēzeknes Blāzma un Olimps/RFS ceturtdaļfinālā neiekļuva. Turnīrs atsāksies nākamā gada aprīlī.