Trešdiena, 16. oktobris
Daiga, Dinija, Dinārs

Spānijas futbolisti ar uzvaru iekļūst Nāciju līgas ceturtdaļfinālā

Spānijas vīriešu futbola izlase otrdien svinēja uzvaru savā laukumā UEFA Nāciju līgas A līgas spēlē un nodrošināja vietu ceturtdaļfinālā.

Spāņi ar 3:0 (1:0) uzvarēja Serbiju. Vārtus guva Aimeriks Laporte, Alvaro Morata, kurš 54.minūtē nerealizēja 11 metru soda sitienu, un Alekss Vaena.

Serbi 76.minūtē palika mazākumā, kad sarkano kartīti nopelnīja Strahinja Pavlovičs.

Otrā grupas spēlē Šveice savā laukumā divreiz izvirzījās vadībā mačā ar Dāniju, bet spēle beidzās neizšķirti - 2:2 (2:1).

Remo Freilers 26.minūtē un Zeki Amduni pirmā puslaika kompensācijas laikā ar 11 metru soda sitienu divreiz izvirzīja šveiciešus vadībā, taču dāņi ar Gustava Isaksena vārtiem 27.minūtē un Kristiana Eriksena "golu" 69.minūtē panāca neizšķirtu.

A4 grupā pēc četrām spēlēm Spānijai ir desmit punkti, Dānijai - septiņi, Serbijai - četri un Šveicei viens punkts.

A1 grupā Skotija savā laukumā spēlēja 0:0 ar Portugāli, bet Polija mājās - 3:3 (2:3) ar Horvātiju.

Varšavā piektajā minūtē mājiniekus vadībā izvirzīja Pjotrs Zelinskis, uz ko viesi atbildēja ar trim astoņu minūšu laikā gūtiem vārtiem, 26.minūtē izvirzoties vadībā ar 3:1. Vārtus guva Borna Sosa, Petars Sučičs un Martins Baturina.

45.minūtē 2:3 panāca Nikola Zalevskis, bet 68.minūtē pēc Roberta Levandovska piespēles vārtus guva Sebastjans Šimaņskis.

76.minūtē par rupjību sarkano kartīti nopelnīja viesu vārtsargs Dominiks Livakovičs un atstāja komandu mazākumā.

A1 grupā Portugālei ir desmit punkti, kas garantē vietu līgā arī nākamsezon, Horvātija sakrājusi sešus, Polija - četrus punktus, bet Skotija - vienu punktu.

C2 grupā Lietuva savā laukumā ar 1:2 (1:1) piekāpās Rumānijai, lai arī jau septītajā minūtē Armands Kučis ar 11 metru sitienu izvirzīja lietuviešus vadībā.

Rumāņiem 18.minūtē vārtus ar 11 metrus sitienu guva Rezvans Marins, bet uzvaru viesi varēja svinēt pēc 65.minūtē gūtajiem Denisa Dreguša vārtiem.

Šajā grupā Rumānijai ir 12, Kosovai - deviņi un Kiprai - trīs punkti, bet Lietuva punktus nav guvusi.

UEFA Nāciju līgas pamatturnīrā mači tiek aizvadīti trīs logos septembrī, oktobrī un novembrī. A līgā ceturtdaļfināli tiks izspēlēti martā, bet pusfināli un fināls - jūnijā.

2022./2023.gada sezonā par čempioniem kļuva Spānijas futbolisti.

Izcelties ganāmpulkā

Divvirzienu līgums Anžejam Pasečņikam paver iespējas Milvoki Bucks pārbaudes spēlēs.