Rīgā +20 °C
Sestdiena, 4. maijs
Viola, Vizbulīte, Vijolīte

Spānijas futbolisti pārbaudes mača izskaņā pārtrauc Anglijas bezzaudējumu sēriju

Pie uzvaras pārbaudes mačā piektdien tika Spānijas futbola izlase, kas savā laukumā ar 2:0 (0:0) pieveica spēcīgo Angliju.

Uzvaru mājinieki nodrošināja pašā mača izskaņā, kad vispirms 72.minūtē rezultātu atklāja Mario Martiness, bet sešas minūtes līdz pamatlaika beigām viņam piebalsoja komandas biedrs Santi Kazorla.

Līdz ar to ir pārtrūkusi Anglijas izlases 15 bezzaudējumu sērija.

"Šis ir prestižs rezultāts pret spēcīgu pretinieku, kas apdraudēja mūsu vārtu drošību visa mača laiku," pēc dueļa sacīja Spānijas izlases galvenais treneris Visente del Boske.

Tikmēr Francijas galvaspilsētā Parīzē notikušajā mačā vietējā valstsvienība ar 2:0 (1:0) pieveica pašreizējo pasaules čempioni Vāciju.

Šo maču gan pilnībā aizēnoja Parīzē notikušie terorakti, kur acīmredzot koordinētās apšaudēs un sprādzienos piektdienas vakarā nogalināti vismaz 128 cilvēki, bet daudzi citi guvuši ievainojumus.

Stade de France notikušajā mačā rezultātu pirmā puslaika beigās atklāja Olivjē Žirū, bet otrajā puslaikā 2:0 panāca Andrē Pjērs Žiņaks.

Tikmēr citos mačos Latvijas izlases pretiniece 2018.gada Pasaules kausa kvalifikācijas turnīrā Šveice izbraukumā ar 2:3 (0:1) piekāpās Slovākijai, bet nākamā gada Eiropas čempionātam nekvalificējusies Nīderlande viesos ar 3:2 (1:1) pieveica Velsu.

Savukārt FIFA ranga līdere Beļģija piektdien savā laukumā ar 3:1 (1:1) pārspēja Itāliju.