Sestdiena, 4. maijs
Viola, Vizbulīte, Vijolīte

Telpu futbols: New Project/SFS pēc uzvaras pakāpjas uz trešo pozīciju Virslīgā

Uzvaru Latvijas Telpu futbola asociācijas (LTFA) organizētā Virslīgas čempionāta 11.spēļu nedēļas ietvaros sestdien izcīnīja _New Project/SFS komanda, kas vienīgajā nedēļas nogalē notikušajā mačā Daugavpilī ar rezultātu 6:3 uzveica vietējo BFC Daugavpils_ komandu. Trīs vārtus uzvarētāju rindās guva Nikolajs Kočerigins, informē rīkotāji.

Pēc šīs uzvaras punktu izteiksmes ziņā New Project/SFS panāca trešajā vietā esošo FK BEITAR.

Viesi jau pirmā puslaika ietvaros ielika vērā ņemamu pamatu uzvaras sasniegšanai, gūstot četrus bezatbildes vārtus. Pēc pārtraukuma daugavpiliešiem izdevās sadeldēt rezultāta deficītu no pavisam nelabvēlīgā 0:5 līdz daudz maz cerīgajam 3:5, taču priekšpēdējā cīņas minūtē iepriekš minētais N.Kočerigins panāca 6:3 viesu labā.

New Project/SFS rindās bez N.Kočerigina divus vārtus guva Valērijs Čistjakovs, bet viens precīzs raidījums Dmitrija Kručeka rēķinā. Tikmēr laukuma saimnieku sastāvā pa reizei izcēlās Jevgēņijs Maksimčuks, Deniss Komarovs un Jurijs Halimons.

Daugavpils komandai šis bija piektais zaudējums turnīra septiņās spēlēs - ar četriem punktiem tā ierindojas kopvērtējuma tabulas lejasdaļā kopā ar FK RABA un RTU FC vienībām. Tikmēr New Project/SFS vairs tikai par punkta tiesu atpaliek no otrajā vietā esošās FC Petrow.

Pēc divu nedēļu pārtraukuma, kas saistīts ar Latvijas izlases dalību Pasaules kausa (PK) Eiropas zonas kvalifikācijas turnīrā Nīderlandē, ar četrām spēlēm Virslīgas čempionāts atsāksies 19. decembrī.

Turnīra nākamā spēļu kārta (19.decembris)
12:20 RTU FC - FK Nikars (Salaspils Sporta nams, Smilšu iela 1, Salaspils)
14:20 New Project/SFS - FC Petrow (Salaspils Sporta nams, Smilšu iela 1, Salaspils)
18:30 BFC Daugavpils - SK Monarhs (Daugavpils Olimpiskais centrs)

19:00 FK BEITAR - FK RABA  (Spuņciema sporta halle, "Pīlādzīši")