Rīgā +20 °C
Sestdiena, 4. maijs
Viola, Vizbulīte, Vijolīte

Telpu futbols: Ošukalns/B spraigā cīņā uzveic valmieriešus

Šī gada pirmajā Latvijas Telpu futbola asociācijas (LTFA) organizētā 1.līgas čempionāta spēlē svētdien spraigā cīņā uzvaru guva Jēkabpils komanda Ošukalns/B, kas savā laukumā ar rezultātu 2:1 pārspēja Valmiera Glass FK/SKS vienību, tādējādi kopvērtējuma tabulā samazinot atstatumu no pašreizējās līderes Ropažu TENTE līdz divu punktu atstatumam.

Pirmā puslaika ietvaros nevienai no komandām atklāt rezultātu neizdevās, taču nelabvēlīgu pavērsienu piedzīvoja laukuma saimniece, kuras rindās par acīmredzamas vārtu gūšanas iespējas liegšanu tiešo noraidījumu izpelnījās Dainis Balis.

Pēc pārtraukuma 25.minūtē izvirzīt Jēkabpils komandu vadībā izdevās Oļegam Peņkovskim, savukārt vēl deviņas minūtes vēlāk šis pats futbolists jau dubultoja Ošukalns/B handikapu. Divas minūtes pirms tiesneša beigu svilpes Valdis Veinbergs ar trāpīgu raidījumu atjaunoja cīņas intrigu, ļaujot valmieriešiem sadeldēt rezultāta deficītu līdz minimumam, taču vairāk vārtus tā arī nevienai no sāncensēm neizdevās gūt.

Jāpiebilst, ka arī Valmieras klubam neizdevās pabeigt spēli pilnā sastāva virknējumā - 29.minūtē otro brīdinājumu saņēma Artūrs Pallo.

Kā minēts, līdz ar šo uzvaru vicelīdere Ošukalns/B samazināja atstatumu, kas to šķir no pirmajā vietā esošās TENTE, līdz divu punktu atstatumam, kamēr Valmiera Glass FK/SKS ierindojas priekšpēdējā astotajā pozīcijā (valmieriešiem ir vienāds punktu skaits ar DSV Transport, taču vienīgajā savstarpējā mačā labāki bijuši rīdzinieki).

Arī pirmā apļa duelī starp šīm abām pretiniecēm pārāka bija Jēkabpils vienība, kas triumfēja ar rezultātu 5:2.

1.līgas čempionāta nākamās spēles 10.janvārī

14:00 Nīca/OtankiMill.eu - Ošukalns/B (Grobiņas SC, M.Namiķa iela 2b, Grobiņa)

14:00 TFK RĒZEKNE/EV HOLDING - FC Nikers (VRK Sporta komplekss, J.Tiņanova iela, Rēzekne)

15:15 DSV Transport - Madona FK (Rīgas 49.vidusskola, Kr.Valdemāra iela 65, Rīga)

17:15 TENTE - PB Line (Rīgas 49.vidusskola, Kr.Valdemāra iela 65, Rīga)