Uldriķis gūst Sion uzvaras vārtus un "izceļ" klubu no izkrišanas zonas

Latvijas futbola izlases uzbrucējs Roberts Uldriķis otrdien Šveices superlīgas spēlē guva vārtus, kas ne vien nodrošināja Sion panākumu, bet arī "izcēla" klubu no izkrišanas zonas.

"Sion" viesos ar 2:0 (1:0) uzvarēja "Zurich", kuras pieteikumā nebija atrodams Andra Vaņiņa vārds.

Uldriķis spēli sāka pamatsastāvā un 34.minūtē guva savas komandas pirmos jeb uzvaras vārtus. Uzbrucējs pēdējo reizi bumbu pretinieku vārtos bija raidījis pērnā gada septembra nogalē.

Pārsvaru dubultot izdevās vien pašā spēles galotnē, kad kompensācijas laika ceturtajā minūtē bumbu tukšos vārtos raidīja Filips Stojilkovičs. Uzbrucējam šie, iespējams, bija vieni no vieglākajiem vārtiem karjerā, jo vārtsargs brīdi iepriekš bija aizsteidzies uz otru laukuma galu, lai palīdzētu realizēt standartsituāciju.

Uzvara "Sion" komandai nozīmēja izkrišanas zonas pamešanu, jo nu ir iekrāts vienāds punktu skaits ar "Thun".

Sjonas kluba uzvara gan nozīmēja, ka nākamgad Šveices superlīgā nespēlēs Mārča Oša pārstāvētā Neišateles "Xamax".

Čempionāta vadībā divas kārtas līdz sezonas beigām ar 70 punktiem ir "Young Boys" komanda, kurai ar 65 punktiem seko "St. Gallen". "Zurich" ar 42 punktiem 34 spēlēs ir sestā, "Sion" ar 36 punktiem 34 mačos ieņem astoto vietu, bet "Xamax" ar 27 punktiem 34 dueļos ir pēdējā desmit komandu konkurencē.

Devītās vietas īpašniecei būs pārspēles par vietas saglabāšanu superlīgā, bet desmito pozīciju ieņēmusī komanda izkritīs no augstākās divīzijas.

Tikmēr Islandes čempionātā Latvijas spēlētāju Olgas Ševcovas, Karlīnas Miksones un Elīzas Spruntules pārstāvētā Vestmannaeijāras IBV mājās ar 3:2 (0:2) uzvarēja "Selfoss".

Ševcova un Miksone spēli sāka sākumsastāvā, kamēr Spruntule atradās uz rezervistu soliņa.

Ševcova 50.minūtē guva savas komandas pirmos vārtus, ar precīzu raidījumu izceļoties jau otrajā duelī pēc kārtas. IBV vienībai šis bija otrais panākums pēc kārtas.

Islandes čempionātā IBV septiņās spēlēs iekrājusi deviņus punktus, kas ļauj ieņemt septīto pozīciju.

Latvijas trijotne IBV vienības rindas papildināja februāra sākumā.

Pērnā gada sezonā IBV Islandes meistarsacīkstēs ieņēma astoto vietu desmit komandu konkurencē.