Uldriķis no Nīderlandes futbola virslīgas atvadās ar uzvaru, gūtiem vārtiem un dzelteno kartīti

Latvijas futbola izlases uzbrucējs Roberts Uldriķis svētdien Nīderlandes čempionāta pēdējā kārtā guva vārtus un nopelnīja dzelteno kartīti Leuvardenas Cambuur uzvarā atvadās no virslīgas.

Leuvardenas "Cambuur", kas jau pēc 31.spēļu kārtas bija zaudējusi cerības nosargāt vietu Nīderlandes spēcīgākajā futbola līgā, mājās ar 4:0 (2:0) pārspēja "Waalwijk".

Uldriķis devās laukumā pamatsastāvā un tika nomainīts 63.minūtē, kad rezultāts bija 3:0.

Astotajā minūtē Davids Sambisa mājinieku labā guva vārtus, kuri gan pēc video atkārtojuma noskatīšanās netika atzīti Uldriķa spēles ar roku dēļ.

41.minūtē uzbrucējs par rupju spēli nopelnīja dzelteno kartīti, bet puslaika kompensācijas laika piektajā minūtē viņš guva savus šosezon pirmos vārtus virslīgā. Pēc laba centrējuma soda laukumā Uldriķis ietrieca bumbu vārtu kreisajā stūrī.

Kompensācijas laika septītajā minūtē Sambisa panāca 2:0, bet otrajā periodā ar vārtu guvumu izcēlās Navarone Fors un Uldriķi nomainījušais Milans Smits.

Leuvardenas komanda ar 19 punktiem 34 mačos pakāpās uz priekšpēdējo vietu 18 vienību konkurencē.

Par uzvarētājiem kļuva Roterdamas "Feyenoord" futbolisti, kuri izcīnīja 82 punktus, otrie ar 75 punktiem finišēja Eindhovenas PSV, bet trešie ar 69 punktiem - Amsterdamas "Ajax" futbolisti.

Pagājušajā sezonā Uldriķa pārstāvētā komanda Nīderlandes virslīgā ieņēma devīto vietu 18 komandu konkurencē. Latviešu uzbrucējs 21 spēlē izcēlās ar septiņiem gūtiem vārtiem, bet šajā sezonā viņš pagaidām ir bez precīziem sitieniem.