Rīgā +24 °C
Trešdiena, 26. jūnijs
Inguna, Inguns, Ausma, Ausmis, Ingūna

Vācijas futbolisti pārbaudes mačā spēlē neizšķirti ar Ukrainu

Vācijas vīriešu futbola izlase, gatavojoties Eiropas čempionātam, pirmdien pārbaudes spēli noslēdza neizšķirti, kamēr citos mačos uzvaras izcīnīja Anglija un Horvātija.

Vācija savā laukumā ar Ukrainu spēlēja bezvārtu neizšķirti 0:0 (0:0).

Laukuma saimniekiem bija ievērojam pārsvars izdarītajos sitienos (26:7), taču tikai piecus izdevās raidīt vārtu rāmī, 13 reizes bumba lidoja garām Ukrainas vārtiem, bet vēl astoņus sitienu bloķēja ukraiņu futbolisti.

Abas izlases arī pagājušajā vasarā cīņu noslēdza neizšķirti - 3:3.

Vācieši pirms Eiropas čempionāta finālturnīra vēl tiksies ar Grieķiju, bet Ukraina spēkosies ar Poliju un Moldovu.

Savukārt Anglija mājās ar 3:0 (0:0) apspēlēja Bosniju un Hercegovinu.

Otrajā puslaikā pēc spēlētām 15 minūtēm Angliju vadībā izvirzīja Kouls Palmers, kurš precīzi izpildīja 11 metru soda sitienu, bet pamatlaika izskaņā pretinieku vārtos bumbu nogādāja Trents Aleksandrs-Arnolds un Herijs Keins, tiekot pie sava 63.vārtu guvuma Anglijas valstsvienībā.

Tikmēr Horvātija savā laukumā ar 3:0 (2:0) guva panākumu pār Ziemeļmaķedoniju.

Pirmajā puslaikā divas reizes viesu vārtsargu pārspēja Lovro Majers, bet nedaudz vairāk nekā desmit minūtes līdz pamatlaika beigām 3:0 panāca Marko Pašaličs.

2024.gada Eiropas čempionāts no 14.jūnija līdz 14.jūlijam norisināsies desmit Vācijas pilsētās.

Pašreizējā Eiropas čempione ir Itālija, kura 2021.gadā Londonā finālā pēcspēles sitienos pieveica Angliju.