Svētdiena, 13. oktobris
Irma, Mirga

Mančestras United aizsargs Kriss Smolings ceturtdien pārbaudes spēlē četras minūtes pirms pamatlaika beigām guva vārtus, palīdzot Anglijas valstsvienībai uzvarēt Portugāli. Anglija Vemblija stadionā uzvarēja ar rezultātu 1:0 (0:0).

Lielāko daļu no spēles angļi aizvadīja vairākumā, jo desmit minūtes pirms pirmā puslaika beigām portugāļu aizsargs Brunu Alvešs ar kāju iebrauca sejā Anglijas izlases uzbrucējam Harijam Keinam, par ko nekavējoties tika noraidīts no laukuma.

Uzvaras vārtus mājinieki guva četras minūtes pirms pamatlaika beigām, kad pēc komandas biedra Rahīma Stērlinga centrējuma soda laukumā Smolings izdarīja precīzu sitienu ar galvu.

Portugāles valstsvienībai šajā spēlē nepalīdzēja Madrides Real superzvaigzne Krištianu Ronaldu, kuram pēc UEFA Čempionu līgas fināla dota atpūta.

Anglija Eiropas čempionāta finālturnīrā B apakšgrupā spēkosies ar Krieviju, Slovākiju un Velsu. Tikmēr Portugāle F apakšgrupā tiksies ar Austriju, Islandi un Ungāriju.

Portugāle ir arī Latvijas izlases pretiniece 2018.gada Pasaules kausa kvalifikācijas apakšgrupā.

Eiropas čempionāta finālturnīrs no 10.jūnija līdz 10.jūlijam risināsies Francijā.

Balceram potītes lūzums Šveices hokeja līgas mačā

Cīrihes "Lions" Latvijas uzbrucējs Rūdolfs Balcers piektdien Šveices hokeja līgas (NL) spēlē ir lauzis potīti un nespēlēs līdz gadu mijai, sestdien savā interneta mājaslapā paziņoja klubs.