Rīgā +5 °C
Piektdiena, 18. oktobris
Rolanda, Rolands, Ronalds, Erlends

Zemļinskis: nerealizējām vairākas simtprocentīgas iespējas

Latvijas U-21 futbola izlases galvenais treneris Mihails Zemļinskis pēc zaudējuma 0:1 Farēru salu izlasei sūkstījās par cīņas laikā nerealizētajām vārtu gūšanas iespējām.“Mums bija divas vai trīs simtprocentīgas iespējas un vēl trīs vai četras labas izdevības, taču visas palika neizmantotas. Spēles gaitā bijām pārāki, taču pretinieki izveidoja gandrīz vai vienu kārtīgu uzbrukumu un guva vārtus… Rezultāts nav tāds, kā cerēts, bet ar komandas sniegumu kopumā esmu apmierināts.

”Uz jautājumu, kāpēc treneris spēles gaitā neizdarīja nevienu spēlētāju maiņu, Zemļinskis atbildēja, ka, viņaprāt, tās spēles kvalitāti nebūtu uzlabojušas. Savukārt par to, kā būtu, ja U-21 izlases sastāvā būtu diskvalificētie Gauračs, Rudņevs un Kosmačovs, treneris nevēlējās spriest.Laukuma saimniekiem labākā iespēja gūt vārtus bija otrā puslaika sākumā, kad Ritvars Rugins jau bija apspēlējis viesu vārtsargu un no asa leņķa raidīja bumbu tukšos vārtus – taču trāpīja pa stabu. Jau dažas minūtes vēlāk Farēru futbolisti guva izšķirošos vārtus un spēles beigās uz Latvijas komandas uzbrukumiem atbildēja ar vairākiem diezgan asiem pretuzbrukumiem.