Canucks atspēlē četru vārtu deficītu un pieveic Canadiens

Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlē Vankūveras Canucks pirmdien spēja atspēlēt četru vārtu deficītu pret Monreālas Canadiens un svinēt panākumu papildlaikā.

"Canucks" savā laukumā bija pārāki ar 7:6 (0:4, 2:0, 4:2, 1:0), neskatoties uz to, ka pirmo periodu zaudēja ar 0:4.

Monreālas klubam pirmajā periodā lielo pārsvaru nodrošināja Koula Koufīlda, Nika Suzuki, Šona Monahena un Maikla Pecetas precīzie metieni, tomēr mājinieki spēja lauzt mača gaitu un līdz 49.minūtei bija jau panākuši 5:4 savā labā - divus vārtus guva Iļja Mihejevs, bet pa reizei precīzi bija Konors Gārlends, Bo Horvats un Džeks Studnika.

Nākamos divus vārtus spēles 56.un 57.minūtē atkal guva "Canadiens" - precīzi bija Kristians Dvoraks un Džošs Andersons. Tomēr arī šo pārsvaru viesi nespēja noturēt un mača 59.minūtē izlīdzinājumu panāca Andrejs Kuzmenko - 6:6.

Papildlaikā mājiniekiem bija nepieciešamas vien 13 sekundes, lai izrautu dramatisku uzvaru - ar trāpīgu raidījumu izcēlās Ēliass Petešons.

Vankūveras vienība ar izcīnītiem 25 punktiem 26 mačos Rietumu konferencē ierindojas 11.pozīcijā, kamēr Monreālas vienība ar 26 izcīnītiem punktiem 25 spēlēs ieņem 11.vietu Austrumu konferencē.