Trešdiena, 23. oktobris
Daina, Dainida, Dainis

Diena vērtē Latvijas hokejistus spēlēs pret Krieviju

Laikraksts Diena izvērtē Latvijas hokeja izlases spēlētāju sniegumu pārbaudes spēlēs ar Krievijas otro izlasi. Atgādināsim, ka gan piektdien, gan sestdien Teda Nolana vadītā Latvijas valstsvienība piekāpās ar vienādu rezultātu 1:3.

Edgars Masaļskis

Vērtējums: 3 no 5

1 spēle, 59:43 minūtes, ielaistas 3 ripas, vidēji spēlē 3,01, atv. 33/30 met., apliecināja, ka ir pirmais numurs

Māris Jučers

Vērtējums: 2 no 5

1 spēle, 58:57 minūtes, ielaistas 3 ripas, vidēji spēlē 3,05 ripas, atv. 29/26 met., jāuzlabo sniegums

Georgijs Pujacs

1 sp., 0 p., 0 min, -1, kārtējo reizi pēc pirmā zvana atsaucās aicinājumam spēlēt izlasē

Jēkabs Rēdlihs

2 sp., 0 p., 2 min, -2, būs jāpacīnās par vietu sastāvā spēlēšanai olimpiskajā kvalifikācijā

Māris Jass

2 sp., 0 p., 4 min, -2, joprojām pieklibo spēles disciplīna

Kristaps Sotnieks

1 sp., 0 p., 0 min, 0, kļuvis nemanāmāks, neuzņemas vairs iniciatīvu uzbrukuma iesākšanā

Jānis Andersons

1 sp., 0 p., 0 min, +1, centās izpildīt treneru norādījumus

Miks Indrašis

2 sp., 0 p., 2 min, 0, nebija tik mērķtiecīgs vārtu apdraudēšanā kā pasaules čempionātā

Vitālijs Pavlovs

2 sp., 1 (0+1), 2 min, +1, nopietni pieteicās uz vietu sastāvā centra uzbrucēja postenī

Roberts Jekimovs

2 sp., 1 (0+1), 25 min, +1, ar noraidījumu līdz spēles beigām pievīla komandu pirmajā mačā

Gints Meija

2 sp., 0 p., 0 min, -2, darbībā pietrūkst produktivitātes

Andris Džeriņš

2 sp., 0 p., 0 min, -2, izskatījās, ka spēlē piesardzības režīmā

Ronalds Ķēniņš

2 sp., 0 p., 0 min, -2, labs trešās maiņas uzbrucējs, pirmās un otrās maiņas latiņa vēl par augstu

Mārtiņš Cipulis

2 sp., 1 (1+0), 0 min, 0, pierādīja, ka pelnījis spēlēt augstāk par ceturto maiņu

Aleksejs Širokovs

2 sp., 0 p., 0 min, -1, vairāk tomēr ir tehniska hokeja piekritējs, nevis maiņā ar spēlētājiem, kuri nav radoša spēles stila piekritēji

Raitis Ivanāns

2 sp., 0 p., 4 min, -1, izlasē spēlēšana uz noteikumu pārkāpumu robežas komandai var dārgi maksāt

Kaspars Saulietis

1 sp., 0 p., 2 min, 0, nedaudz pazudis spēles meklējumos

Māris Bičevskis

1 sp., 0 p., 0 min, 0, pirms gada sevi pieteica pārliecinošāk

Roberts Bukarts

1 sp., 0 p., 0 min, 0, gandrīz vai vienīgais arguments, lai Nolans sāktu rēķināties, ir rezultativitātes punkti, kurus kā otrā plāna spēlētājam pagrūti krāt

Jauni kopvērtējuma uzvarētāji Stirnu buka 11. sezonā

Populārā taku skriešanas seriāla “Stirnu buks” 11. sezonas gala iznākums bija ļoti interesants, jo kopvērtējumā gandrīz visās galvenajās distancēs - GARMIN Lūsis”, “VENDEN Stirnu buks” un “KARTE...