Rīgā +6 °C
Ceturtdiena, 18. aprīlis
Laura, Jadviga

Jokerit ar Kalniņu vārtos izcīna sesto uzvaru pēc kārtas

Latviešu vārtsargs Jānis Kalniņš svētdien palīdzēja Helsinku Jokerit komandai izcīnīt uzvaru Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta mačā.

Somijas klubs savā laukumā ar 3:2 (0:1, 2:1, 0:0, 0:0, 1:0) pārspēja Ufas "Salavat Julajev", svinot sesto uzvaru pēc kārtas.

Spēles 15.minūtē viesus vadībā izvirzīja Aleksandrs Kadeikins, bet otrā perioda otrajā pusē abas komandas trīs minūšu laikā guva vēl trīs vārtus. Vispirms Miko Lehtonens un Braiens O'Nīls panāca 2:1 mājinieku labā, bet Pjotrs Hohrjakovs izlīdzināja rezultātu. Pamatlaikā un pēc tam arī pagarinājumā vārti netika gūti, bet pēcspēles metienu sērijā pārāki ar 3:2 bija laukuma saimnieki.

Kalniņš "bullīšos" neitralizēja piecus metienus, bet spēles laikā atvairīja 22 no 24 raidījumiem.

"Jokerit" ar 19 punktiem 15 spēlēs Rietumu konferencē ieņem sesto vietu.

Šosezon KHL čempionātā piedalās 24 komandas - pa 12 Rietumu un Austrumu zonā.

Regulārajā čempionātā katra komanda tāpat kā iepriekšējā sezonā aizvadīs pa 62 spēlēm, pēc kurām pa astoņiem labākajiem klubiem iekļūs Gagarina kausa izcīņā.