Rīgā +5 °C
Ceturtdiena, 25. aprīlis
Līksma, Bārbala

Kurbads sagrauj Donbass un priekšlaicīgi pārvar IIHF Kontinentālā kausa otro kārtu

Iepriekšējās sezonas Latvijas čempione hokejā Kurbads sestdien Rumbulā uzvarēja arī Starptautiskās Ledus hokeja federācijas (IIHF) Kontinentālā kausa otrajā spēlē un priekšlaicīgi pārvarēja sacensību otro kārtu.

Aizvadītajā mačā Kurbads ar 8:1 (2:0, 4:1, 2:0) sagrāva Ukrainas klubu Donbass. Divas uzvaras divās spēlēs ļāvušas Latvijas vienībai garantēt vietu sacensību nākamajā kārtā.

Jau no pirmajām minūtēm Kurbadam bija liels pārsvars, ātri Martinam Lavrovam atklājot rezultātu, kurš veica reidu pa labo malu. Savukārt 43 sekundes pirms pirmās trešdaļas beigām Lavrovs panāca jau 2:0, šoreiz izslidojot no kreisās malas.

Otrās trešdaļas sākumā Mārtiņš Gipters, realizējot vairākumu, panāca 3:0, bet nākamos divus vārtus guva pieredzējušais Mārtiņš Cipulis un Sandis Zolmanis.

Pie rezultāta 0:5 Donbass vienus vārtus atguva, iespiežot ripu vārtos pēc cīņas vārtu priekšā, bet turpinājumā vēl pa reizei mājinieku labā izcēlās Gatis Gricinskis, Cipulis un Deivids Sarkanis.

Par labāko spēlētāju Kurbada komandā tika nosaukts Lavrovs.

Pirms tam sestdien citā mačā Polijas komanda Tychy ar 11:0 (3:0, 5:0, 3:0) sagrāva Narva hokejistus no Igaunijas.

Aģentūra LETA jau ziņoja, ka piektdien pirmajā mačā Kurbads ar 5:2 uzvarēja Tychy, bet Donbass ar 4:2 apspēlēja Narva.

Šo turnīru Kurbads noslēgs svētdien, kad tiksies ar Narva hokejistiem, bet jau tagad ir zināms, ka Kurbads sasniegs turnīra trešo kārtu, kur D apakšgrupā 17.-19.novembrī sacentīsies Dānijā. Šajā grupā būs arī mājiniece Rungsted, vārtsarga Ervīna Muštukova pārstāvētā Lielbritānijas komanda Šefīldas Steelers un Minskas Junostj no Baltkrievijas.