Ābola un Mareņa pārstāvētā Orebro sasniedz SHL pusfinālu

Latvijas uzbrucēja Rodrigo Ābola un Riharda Mareņa pārstāvētā Orebro trešdien izcīnīja uzvaru Zviedrijas hokeja līgas (SHL) ceturtdaļfināla sērijas izšķirošajā mačā un nodrošināja vietu pusfinālā.

"Orebro" savā laukumā ar rezultātu 3:2 (1:0, 2:0, 0:2) pārspēja "Timra" un sērijā līdz četrām uzvarām svinēja panākumu ar 4-3.

Ābols uz ledus bija 15 minūtes un sešas sekundes, kuru laikā sešas reizes meta pa vārtiem, uzvarēja sešos no deviņiem iemetieniem, pielietoja divus spēka paņēmienus un sakrāja negatīvu lietderības koeficientu -1.

Marenis bija pieteikumā un laukumā bija pusotru minūti, nevienā no statistikas rādītājiem neizceļoties.

Pusfinālā Erebrū hokejisti stāsies pretī "Skelleftea" vienībai.

"Orebro" turnīra tabulā 14 komandu konkurencē ieņēma ceturto vietu un izslēgšanas spēles sāka no ceturtdaļfināla.

Pagājušajā sezonā Kārlstades "Farjestad" finālā pieveica "Lulea" vienību.