Otrdiena, 16. aprīlis
Mintauts, Alfs, Bernadeta

Ābols jauna līguma noslēgšanu atzīmē ar kārtējiem vārtiem un rezultatīvu piespēli

Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Rodrigo Ābols vien pāris dienas pēc līguma pagarināšanas ar Zviedrijas augstākās līgas (SHL) klubu Orebro sestdien izcēlās ar kārtējiem vārtiem, turklāt veica arī rezultatīvu piespēli.

Orebro sestdien savā laukumā ar rezultātu 3:1 (2:1, 0:0, 1:0) pieveica Brynas IF vienību, tiekot jau pie ceturtās uzvaras pēc kārtas.

Tieši Ābols atklāja šī mača rezultātu, kad viņš jau astotajā minūtē izmantoja vairākumu, savukārt 11.minūtē viņš asistēja arī komandas otro vārtu guvumā.

Latviešu uzbrucējs šajā mačā laukumā pavadīja 16 minūtes un 26 sekundes, kuru laikā veica divus metienus pa vārtiem, uzvarēja 89% iemetienu un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +2. Šosezon viņš 37 mačos guvis 16 vārtus un veicis piecas rezultatīvas piespēles, būdams piektajā vietā līgas labāko snaiperu sarakstā.

Šonedēļ 23 gadus vecais Ābols pagarināja līgumu ar Erebrū klubu uz divām sezonām jeb līdz 2021.gadam.

Ar 44 spēlēs izcīnītiem 57 punktiem Orebro vietējā čempionāta kopvērtējumā ieņem 12.vietu starp 14 komandām, bet turnīra tabulas augšgalā ar 82 punktiem ir Kārlstades Farjestad un Lulea.

Divām vājākajām komandām pēc sezonas būs jācīnās par vietas saglabāšanu Zviedrijas elites čempionātā.

Ābols Orebro vienībai pievienojās aizpērn jūnijā, noslēdzot līgumu uz divām sezonām. Erebrū komandas sastāvā viņš aizvadīja 26 mačus, izceļoties ar vienu rezultatīvu piespēli, tomēr nozīmīgu lomu nespēja iegūt.

Pagājušā gada janvārī latvietis tika izīrēts Zviedrijas otrās līgas jeb Allsvenskan vienībai Karlskoga, kuras sastāvā 18 cīņās guva septiņus vārtus un veica desmit rezultatīvas piespēles.

Čempionu mentalitāte

Feldmanis: iegūta ceļazīme un papildu laiks, lai sagatavotos olimpiskajām spēlēm.