Ceturtdiena, 16. maijs
Edijs, Edvīns

AHL zaudējumi visu trīs latviešu pārstāvētajiem klubiem

Visas trīs latviešu hokejistu pārstāvētās vienības svētdien piedzīvoja zaudējumus Amerikas hokeja līgas (AHL) regulārajā turnīrā. Tāpat neviens no viņiem netika pie rezultivitātes punktiem.

Raitis Ivanāns atzīmējās ar vienu metienu pa vārtiem un divām soda minūtē Abotsfordas Heat zaudējumā (2:5) Toronto Marlies. Heat saglabā 5.vietu Rietumu konferencē – 47 spēlēs 55 punkti.

Austrumu konferences līderi Sentdžonsas Ice Caps ar 2:4 piekāpās Vorčestras Sharks komandai. Izšķirošie notikumi risinājās pēdējās 20 minūtēs, kuras Sharks uzvarēja ar 3:1 un triumfēja visā mačā. Artūrs Kulda atzīmējās ar kautiņu 3.perioda sākumā, septiņām soda minūtēm, diviem metieniem pa vārtiem un koeficientu -2. Spēli vairākas reizes nācās pārtraukt kautiņu dēļ, kopumā komandas sapelnīja 112 soda minūtes.

Citā spēlē Oskars Bārtulis divas reizes meta pa Providensas Bruins vārtiem, bet viņa Adirondakas Phantoms cieta zaudējumu ar 2:3. Phantoms saglabā 12.vietu Austrumu konferencē – 46 spēlēs 46 punkti, 8.pozīcija ir piecu punktu attālumā.