Ceturtdiena, 17. oktobris
Karīna, Gaits

Ak Bars vēlreiz viesos pieveic Salavat Julaev

Kazaņas Ak Bars hokejisti otro reizi divu dienu laikā izcīnījuši uzvaru Ufā. Gagarina kausa izcīņas pusfināla sērijas otrajā spēlē Ak Bars uzvarēja vietējo Salavat Julaev pagarinājumā ar 2:1.

Saspringtajā cīņā rezultāts tika atklāts spēles 29.minūtē, kad viesus vadībā izvirzīja Iļja Ņikuļins.

Šāds minimāls viesu pārsvars saglabājās līdz pamatlaika beigu daļai. 22 sekundes pirms finālsvilpes laukuma saimnieki nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju. Salavat Julaev izglābās no zaudējuma jau pēc septiņām sekundēm: neizšķirtu panāca Vladimirs Antipovs.

Pagarinājumā viesi uzvaras vārtus guva piektajā minūtē pēc Hanesa Hivenena precīzā metiena.

Jau vēstīts, ka piektdien abu komandu pirmajā spēlē Ak Bars pārspēja Salavat Julaev ar 4:3.

Sērijā vadībā ar 2-0 ir Ak Bars. Nākamā spēle notiks pirmdien Kazaņā.