Ankipāns: Ļoti nopietni gatavojāmies šim mačam

Rīgas Dinamo ļoti nopietni gatavojās Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta mačam ar Maskavas Spartak, pēc izcīnītās uzvaras pauda rīdzinieku galvenais treneris Ģirts Ankipāns.

Jau ziņots, ka Rīgas komanda ceturtdien savā laukumā ar rezultātu 3:1 (1:0, 0:0, 2:1) pārspēja Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa vadīto "Spartak", kuras sastāvā ar rezultatīvu piespēli atzīmējās Kaspars Daugaviņš, bet ārpus pieteikuma palika Mārtiņš Karsums.

Rīdzinieki pārtrauca piecu zaudējumu sēriju, uzvaras vārtus trīsarpus minūtes pirms pamatlaika beigām gūstot komandas jaunieguvumam Ņikitam Setdikovam. Pirmajā periodā mājiniekiem izcēlās Nerijus Ališausks, bet mača pēdējā minūtē ripu tukšos vārtos ieraidīja Andris Džeriņš, kuram tas bija pirmais precīzais metiens sezonā.

"Ļoti nopietni gatavojāmies šim mačam, jo "Spartak" iepriekšējā mačā uzvarēja CSKA, šobrīd rāda kvalitatīvu hokeju un atrodas augstu turnīra tabulā. Iztrūka līderu, taču tie, kuri aizņēma viņu vietu, to veiksmīgi izmantoja. Tāpat kā iepriekšējā spēlē, arī šajā mačā varu ielikt desmit balles par pašatdevi un taktisko izpildījumu," pēcspēles preses konferencē stāstīja Ankipāns.

Džeriņš sezonas pirmajās 25 spēlēs piedalījās tikai divos vārtu guvumos ar rezultatīvām piespēlēm, bet ceturtdien iekrāja uzreiz trīs punktus - 1+2.

Tāpat lielisku spēli aizvadīja vārtsargs Aleksanders Salāks, kurš atvairīja 26 no 27 pretinieku mestajām ripām.

Rīdziniekiem šajā mačā bija jāiztiek bez vadošajiem uzbrucējiem Laura Dārziņa un Brendona Makmilana.

Šobrīd Rīgas klubs ar 20 punktiem 27 spēlēs ieņem pēdējo vietu vietu visā līgā, bet Maskavas komanda ar 32 punktiem 28 cīņās ir sestā Rietumu konferencē.

Šī "dinamiešiem" bija otrā no piecām mājas spēlēm, pēc kuras vēl paredzēta tikšanās ar Maskavas apgabala "Vitjaz", "Soči" un Maskavas "Dinamo" klubiem.