Pirmdiena, 14. oktobris
Minna, Vilhelmīne

ASV hokejisti ar 3:2 pārspēj Franciju

ASV hokeja valstsvienībai sestdien bija krietni jāpapūlās, lai pārspētu sīkstos Francijas hokejistus - 3:2.

Jau spēles sestajā minūtē francūži negaidīti izvirzījās vadībā un minimālo pārsvaru spēja nosargāt līdz perioda beigām, kad amerikāņi pēc ilgstoša spiediena panāca izlīdzinājumu. Līdz otrā perioda piektajai minūtei amerikāņiem jau piederēja divu vārtus pārsvars (3:1). Tomēr francūži nepadevās un, jo tuvāk nāca spēles galotne, jo aktīvāki kļuva. Mača galotnē pārsvars jau bija Francijas izlasei, un četras ar pusi minūtes pirms pamatlaika beigām francūži lieliskā situācijā panāca 2:3. Cīņas beigās francūžiem bija vēl viena lieliska vārtu gūšanas iespēja, tomēr panākt neizšķirtu nespēja.

ASV hokejisti pēc šīs uzvaras F grupā pakāpās uz trešo pozīciju, bet francūži ar vienu punktu ir pēdējie. Pēdējā spēlē amerikāņi tiksies ar Šveici, bet francūžu pretinieki būs norvēģi.

x x x

Pasaules čempionāts

ASV 3:2 Francija

Vārtu guvēji: Treilē - 0:1 (5:25), Stepans (Vīlers) - 1:1 (16:06), Stjuarts (Porters, Gaustads) - 2:1 (21:16), Kreiders (Miele) - 3:1 (25:24, vair.), Meinjērs - 3:2 (55:30, vair.).

Metienu attiecība: 38 - 22

Soda minūtes: 20 - 22

Vārtsargi: Tajs Konklins - Kristobals Uē