Rīgā +4 °C
Ceturtdiena, 9. maijs
Klāvs, Einārs, Ervīns

Balceram uzvaras vārti pagarinājumā, rezultatīva piespēle un pirmās zvaigznes gods AHL mačā

Latviešu uzbrucējs Rūdolfs Balcers ceturtdien guva uzvaras vārtus pagarinājumā, veica rezultatīvu piespēli un izpelnījās pirmās zvaigznes godu Amerikas Hokeja līgas (AHL) regulārā čempionāta mačā.

Balcera pārstāvētā Sanhosē Barracuda ceturtdien savā laukumā ar 6:5 (2:2, 1:2, 2:1, 1:0) pārspēja savas divīzijas līderi Stoktonas Heat.

Pēc Balcera rezultatīvās piespēles Daniels O'Regans 40.minūtē guva Barracuda trešos vārtus, panākot 3:4. Savukārt trešā perioda sākumā mājinieki jau izvirzījās vadībā, bet 56.minūtē Hanters Šinkaraks no Heat vienības panāca izlīdzinājumu 5:5.

Līdz ar to duelis turpinājās pagarinājumā, kur trešajā minūtē uzvaras vārtus guva tieši Balcers.

Latvijas uzbrucējs šajā mačā izcēlās arī ar diviem metieniem pa vārtiem un neitrālu lietderības koeficientu.

Balcers šosezon 27 mačos izcēlies ar septiņiem vārtiem un 15 rezultatīvām piespēlēm, pārliecinoši būdams Barracuda rezultatīvākais hokejists, bet pēdējo sešu spēļu laikā viņa rēķinā četri vārti un trīs piespēles.

Kopvērtējumā uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Vilksbāres/Skrentonas Penguins ar 35 punktiem 29 spēlēs ieņem ceturto vietu Atlantijas divīzijā, kur vārtsarga Kristera Gudļevska pārstāvētā Bridžportas Sound Tigers ar 33 punktiem 30 mačos ir piektā.

Ziemeļu divīzijā līdere ar 44 punktiem 32 spēlēs joprojām ir uzbrucēja Mārtiņa Dzierkala pārstāvētā Toronto Marlies komanda, kas gan pēdējos sešos mačos cietusi piecas neveiksmes. Vēl Centrālajā divīzijā vārtsarga Matīsa Edmunda Kivlenieka pārstāvētā Klīvlendas Monsters ar 23 punktiem 27 cīņās ieņem pēdējo - septīto - pozīciju, bet Klusā okeāna divīzijas kopvērtējumā piektā ar 30 punktiem 27 mačos ir Barracuda.