Piektdiena, 19. aprīlis
Vēsma, Fanija

Balcers punktus gūst arī astotajā spēlē AHL

Latviešu uzbrucējs Rūdolfs Balcers, kurš tikai nesen atgriezās laukumā pēc savainojuma izdziedēšanas, guvis punktus arī astotajā Amerikas Hokeja līgas (AHL) spēlē, sestdien iekrājot divas rezultatīvas piespēles Belevilas Senatrors 3:1 uzvarā izbraukumā pār Hēršijas Bears_.

Balcers otrā perioda vidū vairākumā palīdzēja Džordanam Švarcam vairākumā panākt 2:1, bet vēl vienu piespēli izdarīja 59. minūtē, kad ripa ielidoja tukšos pretinieku vārtos. Šosezon Balceram astoņos AHL mačos 12 (4+8) punkti un +7 lietderības koeficients. Noprotams, ka jau drīzumā latvietis varētu sagaidīt izsaukumu uz NHL, kur pērn debitēja Otavas Senators rindās, bet septembrī pārbaudes spēlē pirms šīs sezonas guva savainojumu. Nu viņš formu atgūst AHL mačos.

Tikmēr Toronto Marlies aizsargs Kristiāns Rubīns nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu -1 spēlē, kurā komanda savā laukumā ar 3:4 piekāpās Jūtikas Comets.

Citā spēlē savā starpā tikās Ņikitas Jevpalova Lavalas Rocket un Rodrigo Ābola Springfīldas Thunderbirds, bet abi Latvijas izlases hokejisti laukumā nedevās. Thunderbirds savā laukumā bija pārāki ar 6:3.

Tāpat uz rezervistu soliņa palika Klīvlendas Monsters vārtsargs Matīss Edmunds Kivlenieks, kura pārstāvētā komanda savā laukumā ar 2:3 piekāpās Ročestras Americans.