Rīgā +17 °C
Sestdiena, 27. aprīlis
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne

Balinskim rezultatīva piespēle AHL zaudētā spēlē

Latvijas aizsargs Uvis Balinskis trešdien atzīmējās ar rezultatīvu piespēli Amerikas Hokeja līgas (AHL) mačā, tomēr viņa pārstāvētā Šarlotas Checkers vienība piedzīvoja zaudējumu.

Latvijas izlases aizsarga komanda viesos ar 1:4 (1:1, 0:2, 0:1) atzina Heršijas "Bears" pārākumu,

Balinskis spēles trešajā minūte rezultatīvi piespēlēja Džastinam Sordifam, kurš atklāja spēles rezultātu. Turpinājumā gan vārtus guva tikai mājinieki.

Latviešu aizsargs šajā mačā izpildīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem, kā arī nopelnīja divas soda minūtes un negatīvu lietderības koeficientu -1.

Jau vēstīts, ka trešdien Balinskis vēl uz divām sezonām pagarinājuma līgumu ar Nacionālās hokeja līgas (NHL) vienību Floridas "Panthers", kuras sastāvā šosezon aizvadījis 18 mačus un ticis pie diviem (1+1) punktiem.

Savukārt AHL latviešu aizsargam astoņās spēlēs sakrāti astoņi (1+7) punkti, 11 soda minūtes un neitrāls lietderības koeficients.

Citā mačā zaudējumu piedzīvoja Latvijas vārtsarga Artūra Šilova pārstāvētā Ebotsfordas "Canucks" komanda, kas izbraukumā ar 5:6 (1:0, 3:2, 1:3, 0:0, 0:1) pēcspēles metienu sērijā piekāpās Beikersfīldas "Condors" hokejistiem.

Šilovs mača gaitā atvairīja 26 no 31 metiena, bet uzvarētāju noskaidrošanas metienu sērijā tika galā ar četriem no septiņiem raidījumiem.

"Checkers" ar 35 punktiem 31 mačā ir astotajā pozīcijā Austrumu konferencē, bet "Canucks" ar 37 punktiem 29 cīņās Rietumu konferencē ieņem ceturto vietu.