Trešdiena, 23. oktobris
Daina, Dainida, Dainis

Bļugeram NHL rezultatīva piespēle Canucks uzvarā pār Blackhawks

Latvijas uzbrucējs Teodors Bļugers otrdien Čikāgā rezultatīvi piespēlēja Vankūveras Canucks uzvarā Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā, bet vārtsargs Artūrs Šilovs palika uz rezervistu soliņa.

"Canucks" izbraukumā ar rezultātu 6:3 (4:2, 0:0, 2:1) uzvarēja Čikāgas "Blackhawks" vienību.

Bļugers rezultatīvi piespēlēja Dentonam Hainenam mača pirmo vārtu guvumā spēles 21.sekundē.

Latvijas uzbrucējs šajā mačā uz ledus pavadīja 16 minūtes un 36 sekundes, izpelnījās divas soda minūtes, kuru laikā tika zaudēti vārti, četras reizes meta pa vārtiem, uzvarēja pusē no 20 iemetieniem un iekrāja +/- rādītāju +2.

Hainens guva divus vārtus, trīs (1+2) rezultativitātes punktus nopelnīja Džonatans Milers, pa diviem punktiem - Konors Gārlends (1+1), Kīfers Šervuds un aizsargs Kvinns Hjūzs, bet vārtus guva arī Broks Bosers un Piuss Zuters.

Mājiniekiem vārtus guva Raiens Donato, Teilors Hols un Tailers Bertuci.

Uzvarētāju vārtos Kevins Lankinens atvairīja 31 metienu.

"Canucks" ar astoņiem punktiem sešās spēlēs ieņem septīto vietu Rietumu konferencē.

Nākamo spēli "Canucks" aizvadīs sestdien savā laukumā ar Pitsburgas "Penguins".

Jauni kopvērtējuma uzvarētāji Stirnu buka 11. sezonā

Populārā taku skriešanas seriāla “Stirnu buks” 11. sezonas gala iznākums bija ļoti interesants, jo kopvērtējumā gandrīz visās galvenajās distancēs - GARMIN Lūsis”, “VENDEN Stirnu buks” un “KARTE...