Rīgā +4 °C
Sestdiena, 20. aprīlis
Mirta, Ziedīte

Bļugeram saķeršanās un liels spēles laiks Penguins uzvarā

Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Teodors Bļugers piektdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē ieguva lielu spēles laiku un negatīvu lietderības koeficientu, taču tas nebija šķērslis viņa pārstāvētajai vienībai Pitsburgas Penguins izcīnīt uzvaru.

Penguins mājās ar 4:3 (0:1, 3:1, 0:1, 1:0) papildlaikā uzvarēja Filadelfijas Flyers.

Bļugers laukumā pavadīja 18 minūtes un 41 sekundi, no tām trīs minūtes un 41 sekundi nospēlēdams mazākumā. Uzbrucējs pielietoja divus spēka paņēmienus, vienreiz atņēma ripu un spēli noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

Tāpat Bļugers agresīvi trešajā periodā saķerās ar Flyers 23 gadus veco uzbrucēju Nikolā Obu Kibelu. Abus iekarsušos hokejistus centās izšķirt tiesnesis, kurš gan pats cieta. Nevienam no cīņā iesaistītajiem spēlētājiem netika piešķirtas soda minūtes un pavērtas durvis uz noraidīto soliņa.

Viesus pirmā perioda pēdējās sekundēs vadībā izvirzīja Jakubs Vorāčeks, bet otrās trešdaļas ievadā Jevgēņijs Malkins neatlaidīgi cīnījās vārtu priekšā, izlīdzinot rezultātu. Jau nepilnas divas minūtes vēlāk vairākumu realizēja Brendons Rasts, bet Kriss Letangs 12.minūtē Pitsburgas komandai ieguva jau divu vārtu pārsvaru.

Tailers Pitliks līdz 40 minūtes beigām vienus vārtus atguva, bet Skots Lotons trešā perioda sākumā panāca 3:3, vēlāk komandām aizvadot papildlaiku. Par spēles varoni kļuva kapteinis Sidnijs Krosbijs, kurš papildlaika pirmajā minūtē no tuvas distances izdarīja precīzu metienu, izraujot savai komandai uzvaru.

Nākamo spēli Pitsburgas vienība aizvadīs svētdien pret sev labi zināmo Vašingtonas Capitals. Abas komandas jau vairākus gadus iepriekš tikušās izslēgšanas spēļu pirmajās kārtās.

Penguins ar 69 punktiem 51 spēlē ieņem trešo vietu Austrumu konferencē.