Bļugers gūst vārtus NHL pārbaudes spēlē, bet tiek nosūtīts uz AHL

Latvijas hokejists Teodors Bļugers pirmdien guva vārtus Nacionālās hokeja līgas (NHL) pārbaudes mačā viņa pārstāvētās Pitsburgas Penguins zaudējumā, taču pēc spēles viņš tika nosūtīts uz Amerikas Hokeja līgu (AHL).

Penguins ar 2:3 (1:0, 1:3, 0:0) piekāpās Detroitas Red Wings, Bļugeram gūstot vārtus otrajā trešdaļā, kad Latvijas hokejists izgājienā viens pret vienu apspēlēja vārtsargu un raidīja ripu tīklā.

Kopumā viņš laukumā pavadīja 15 minūtes un 14 sekundes, kuru laikā trīsreiz meta pa vārtiem, vienreiz bloķēja pretinieku metienu, veica vienu spēka paņēmienu un nedaudz vairāk kā trīs minūtes spēlēja vairākumā. Bļugers bija viens no četriem Penguins spēlētājiem, kurš nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu plus viens.

Pēc spēles gan Bļugeram bija jāatgriežas AHL komandā Vilksbāres/Skrentonas Penguins, uz kurieni devās vēl 17 citi Penguins hokejisti.

Tikmēr Kolumbusas Blue Jackets, kuru pārstāv vārtsargs Matīss Edmunds Kivlenieks, ar 1:5 (1:1, 0:3, 0:1) zaudēja Sentluisas Blues. Kivlenieks šai spēlei nebija pieteikts.

Šosezon NHL pirmssezonas nometnēs Otavas Senators pārstāv Rūdolfs Balcers, bet Vašingtonas Capitals komandā ir Kristofers Bindulis. Savukārt Bufalo Sabres jau vairākas sezonas pārstāv šobrīd vienīgais Latvijas NHL hokejists Zemgus Girgensons.

NHL 102.sezona sāksies 3.oktobrī, bet regulārais čempionāts noslēgsies 6.aprīlī.