Buncim rezultatīva piespēle, latviešu pārstāvētā Pinguine zaudē arī devītajā DEL spēlē

Vācijas augstākās hokeja līgas (DEL) mačā trešdien Filips Buncis rezultatīvi piespēlēja, taču viņa, Kristofera Binduļa un Mārtiņa Karsuma pārstāvētā vienība savā laukumā cieta devīto zaudējumu šīs sezonas deviņās spēlēs.

Bunča, Binduļa un Karsuma pārstāvētā Krēfeldes "Pinguine" savā laukumā ar 2:3 (0:0, 1:1, 1:2) piekāpās Volfsburgas "Grizzly".

Buncis 52.minūtē rezultatīvi asistēja Bretam Olsonam mača pēdējo vārtu guvumā.

Viņš 12 minūtēs un 12 sekundēs laukumā spēli noslēdza ar vienu metienu pa pretinieku vārtiem.

Bindulis šajā duelī uz ledus pavadīja 25 minūtes un 21 sekundi, piecreiz mezdams pa vārtiem, kas komandā bija labākais rādītājs.

Karsums 15 minūtēs un 41 sekundē četrreiz meta pa vārtiem.

"Pinguine" komanda zaudējusi visās deviņās spēlēs un bez punktiem Ziemeļu grupā ieņem pēdējo septīto vietu.

DEL regulārajā čempionātā 14 komandas sadalītas divās grupās - Ziemeļu un Dienvidu. Savas grupas ietvaros komandas aizvadīs četras savstarpējās spēles, bet ar otras grupas vienībām būs pa diviem savstarpējiem mačiem. Izslēgšanas turnīrā iekļūs katras grupas četras spēcīgākās komandas.