Rīgā +25 °C
Otrdiena, 21. maijs
Ingmārs, Ernestīne, Akvelīna

CSKA pagarinājumā uzveic KHL čempioni SKA un iekļūst Gagarina kausa finālā

Maskavas CSKA komanda pirmdien pagarinājumā uzveica Kontinentālās hokeja līgas (KHL) pagājušās sezonas uzvarētāju un sasniedza Gagarina kausa finālu.

CSKA izbraukumā ar 2:1 (1:0, 0:0, 0:1, 1:0) pagarinājumā uzveica SKA hokejistus, Gagarina kausa Rietumu konferences sērijā līdz četrām uzvarām triumfējot ar 4-0.

Mača pirmā perioda vidū CSKA vadībā izvirzīja Ivans Teļegins, bet SKA neizšķirtu panāca vien nepilnas astoņas minūtes pirms spēles pamatlaika beigām, kad skaitliskajā vairākumā vārtus guva Antons Belovs.

Spēles pagarinājuma otrajā minūtē CSKA labā vārtus guva Sergejs Andronovs, atnesot komandai uzvaru šajā mačā un visā sērijā.

Maskavas kluba vārtsargs Iļja Sorokins šajā mačā atvairīja 36 pretinieku metienus.

CSKA, kas šosezon bija labākā komanda KHL regulārajā čempionātā, Gagarina kausa finālā spēlēs pirmo reizi.

Jau ziņots, ka CSKA sērijas pirmajās divās spēlēs savā laukumā uzvarēja SKA ar 3:0 un 3:2, bet trešajā mačā viesos izcīnīja panākumu ar 1:0 trešajā pagarinājumā.

Arī pērn CSKA un SKA tikās Rietumu konferences finālā. Maskavieši uzvarēja sērijas pirmajās trīs spēlēs, bet SKA pēc tam guva uzvaru četros mačos pēc kārtas un iekļuva Gagarina kausa finālā, kurā pēc tam uzvarēja Kazaņas Ak Bars un pirmo reizi kluba vēsturē izcīnīja KHL galveno balvu.

Kā vēstīts, Gagarina kausa izcīņas Austrumu konferences finālsērijā Ufas Salavat Julajev komanda svētdien guva pirmo uzvaru, savā laukumā ar 3:2 uzveicot Magņitogorskas Metallurg, taču sērijā līdz četrām uzvarām ir zaudētājos ar 1-2.

Dārziņš: Ļoti būtiski būs tas, kā spēsim atjaunoties

Latvijas hokeja izlasei pirms otrdien paredzētās izšķirošās spēles ar ASV par iekļūšanu pasaules čempionāta ceturtdaļfinālā ļoti svarīga būs spēlētāju atjaunošanās pēc smagā mača ar slovākiem, pirmdi...