Ceturtdiena, 17. oktobris
Karīna, Gaits

CSKA par punktu atraujas no sīvākajiem konkurentiem Rīgas Dinamo

Rīgas Dinamo hokejistu sīvākie konkurenti cīņā par 7.vietu KHL Rietumu konferences kopvērtējumā Maskavas CSKA piektdien svinēja uzvaru. Maskavieši izbraukumā ar 4:2 pārspēja Minskas Dinamo vienību.

Oļegs Antoņenko pirmā perioda izskaņā izvirzīja vadībā Minskas vienību, taču jau 64 sekundes pēc pārtraukuma Jakovs Rilovs panāca izlīdzinājumu.

Izšķirošie notikumi risinājās spēles beidzamajā periodā. Uz Denisa Paršina rezultatīvo metienu pēdējā perioda sākumā mājinieki atbildēja pusotras minūtes laikā, kas savus otros vārtus spēlē guva Antoņenko.

Trīs minūtes un trīs sekundes pirms pamatlaika beigām CSKA atkal bija vadībā, kad skaitliskā vairākuma izspēlē Minskas vienības vārtsargu Andreju Mezinu pārspēja Sergejs Rozins. Laukuma saimnieki centās paglābties no zaudējuma un nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, taču kāroto panākumu sasniegt neizdevās: 12 sekundes pirms finālsvilpes Nikolass Dimitrakoss ieraidīja ripu mājinieku tukšajos vārtos.

Pēc šīs spēles CSKA ir mazliet palielinājuši pārsvaru pār Dinamo. Tagad CSKA rēķinā ir 79 punkti. Dinamo piektdien uzveica citus savus konkurentus Ņižnijnovgorodas Torpedo tikai pēcspēles metienu sērijā (3:2). Summā rīdzinieki seko ar 77 punktiem. Pirms piektdienas spēles Rīgas Dinamo atpalika par vienu punktu.

Svētdien Rīgā būs izšķirošas nozīmes duelis starp Dinamo un CSKA. Spēles sākums Arēnā Rīga plkst. 17. Vēl neliels skaits biļešu ir pieejams.