Daugaviņam 0+2, Bern uzvar Smirnova un Smona pārstāvēto Servette

Latvijas uzbrucējs Kaspars Daugaviņš izdarīja divas rezultatīvas piespēles, otrdien Šveices hokeja augstākās līgas (NL) spēlē palīdzot savai komandai Bern uzvarēt uzbrucēja Denisa Smirnova un aizsarga Sanda Smona pārstāvēto Ženēvas Servette.

"Bern" savā laukumā pagarinājumā ar rezultātu 3:2 (1:0, 0:2, 1:0, 1:0) pārspēja Šveices vicečempioni "Servette".

52.spēles minūtē Tristans Šervejs pēc Korija Konahera un Daugaviņā piespēles panāca izlīdzinājumu, bet divas minūtes un piecas sekundes pēc pagarinājuma sākuma Šervejs pēc Daugaviņa un Ramona Unterzandera piespēles vēlreiz pārspēja pretinieku vārtsargu.

Smirnovs laukumā bija 11 minūtes un 12 sekundes, tostarp divas minūtes un astoņas sekundes spēlējot vairākumā. Savukārt Smons laukumā bija divas minūtes un 58 sekundes.

Zaudējumu pagarinājumā piedzīvoja uzbrucēja Ronalda Ķēniņa komanda "Lausanne", kas ar 3:4 (2:0, 0:2, 1:1, 0:1) piekāpās "Zug" hokejistiem.

Ķēniņš laukumā aizvadīja 14 minūtes un 42 sekundes, tostarp divas minūtes un 46 sekundes spēlējot vairākumā un 21 sekundi - mazākumā. Viņš uzvarēja abos iemetienos, kurus izpildīja.

Ivars Punnenovs "Tigers" vārtos atvairīja 38 "Ambri-Piotta" hokejistu mestās ripas, bet trīs reizes bija nespēcīgs. "Tigers" ar 1:3 (1:0, 2:0, 1:0) atzina pretinieku pārākumu.

Turnīra tabulā visas četras Latvijas hokejistu pārstāvētās komandas atrodas līdzās. "Lausanne" ar 24 punktiem 17 spēlēs ir devītā, "Tigers" ar 20 punktiem 19 mačos ieņem desmito pozīciju, "Bern" ar 19 punktiem 18 cīņās ir 11., bet "Servette" ar 16 punktiem 18 dueļos ir priekšpēdējā 13 komandu konkurencē.

Iepriekšējā sezonā Nacionālās līgas turnīra finālā Ženēvas "Servette" piekāpās "Zug" hokejistiem.