Rīgā +19 °C
Piektdiena, 3. maijs
Uvis, Gints

Daugaviņam 10 minūtes uz ledus, Senators neveiksmes turpinās

Nu jau sesto zaudējumu pēdējos sešos mačos svētdien piedzīvoja Kaspara Daugaviņa pārstāvētais NHL klubs Otavas Senators, savā laukumā ar 0:5 kapitulējot citam Kanādas pārstāvim NHL – Toronto Maple Leafs. Mūsu hokejists uz ledus pavadīja vairāk kā 10 minūtes.

Diemžēl, bet arī šī spēle nekļuva par lūzuma punktu pēdējā laika Otavas melnajai joslai. Fils Kesels un Dions Fenafs jau pirmajā periodā viesiem nodrošināja divu vārtu pārsvaru, vēl vienus vārtus pievienoja Tailers Bozaks 2.trešdaļā. Divas ripas Krisa Andersona sargātajos Senators vārtos ielidoja arī noslēdzošajās 20 minūtēs, gala rezultātu padarot pavisam nepatīkamu – 0:5. Kesselam un Bozakam pa trim (1+2) punktiem uzvarētāju sastāvā.

Kaspars Daugaviņš uz ledus pavadīja nepilnas 11 (10:38) minūtes, kuru laikā nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu -1.  Otava noslīdējusi jau uz 7.vietu Austrumu konferencē (61 punkts 55 spēlēs), astotie ar 60 punktiem ir Maple Leafs.

Citā spēlē rezultivitātes sēriju turpināja Sems Ganjē no Edmontonas Oilers, kurš pirms dažām dienām atkārtoja NHL leģendu sasniegto – astoņi punkti vienā mačā. Šonakt viņam 2+1 un realizēts pēcspēles metiens, bet Oilers ar 5:4 bullīšos pārspēja Detroitu.

Uz ledus pēc izciestās trīs spēļu diskvalifikācijas atgriezies krievs Aleksandrs Ovečkins, palīdzot savam Vašingtonas Capitals ar 3:0 pārspēt Monreālas Canadiens.