Sestdiena, 11. maijs
Milda, Karmena, Manfreds

Daugaviņš ar gūtiem vārtiem un zaudējumu debitē Torpedo rindās

Latviešu uzbrucējs Kaspars Daugaviņš otrdien ar gūtiem vārtiem un zaudējumu debitēja Latvijas speciālista Pētera Skudras trenētajā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) vienībā Ņižņijnovgorodas _Torpedo_.

Torpedo izbraukumā ar rezultātu 2:3 (0:1, 1:1, 1:1) piekāpās Hantimansijskas Jugra spēlētājiem.

Mača rezultātu 12.minūtē atklāja mājinieku spēlētājs Artjoms Buļanskis, taču otrās trešdaļas ievadā Aleksejs Potapovs panāca izlīdzinājumu. Tiesa, dueļa 35.minūtē atkal vadībā izvirzījās Jugra, jo vārtus iemeta Igors Bortņikovs, turklāt pamatlaika izskaņā Hantimansijskas komanda panāca jau 3:1.

Tiesa, neilgu brīdi vēlāk tieši Daugaviņš varēja lepoties ar vārtu guvumu, 57.minūtē samazinot rezultāta starpību līdz minimumam. Pamatlaika pašā izskaņā Torpedo nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, taču tas cerētos augļus nenesa.

Daugaviņš šajā mačā laukumā pavadīja 17 minūtes un četras sekundes, veicot piecus metienus pa pretinieku vārtiem.

Latvietis šosezon piedalījies deviņās KHL spēlēs, kuru laikā izcēlies ar diviem vārtiem un trim rezultatīvām piespēlēm.

Kā zināms, Torpedo komanda Daugaviņu ieguva vien šonedēļ, iemainot viņu no Habarovskas Amur komandas, kur gan viņš neaizvadīja nevienu spēli. Amur klubā latvietis nonāca pēc tam, kad viņu iepriekšējā nedēļā Maskavas Dinamo nolēma ievietot KHL atteikumu draftā.

Torpedo vienībā par Skudras palīgu strādā latviešu speciālists Ģirts Ankipāns.