Dinamo atspēlē triju vārtu deficītu un svin uzvaru Maskavā

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
mumijs
m
vienkārši respect čaļiem. es,godīgi,pēc pirmās trešdaļas cerēju,ka nu tagad vismaz uz neizšķirtu izvilkt,bet šitāds pavērsiens. šsodien veiksmi pret ASK !!!
Rutkutēvs
R
Kas, sasodīts, ir tāds Gudlers?????? Mazliet tā kā vajadzētu zināt, par ko raksta!! Šim autoram, šķiet, ir arī Gelmuts Balderis...... P.S. Un Veinhandla vārtu guvumu tā kā ar' nebija par skādi ierakstīt pie vārtu guvumiem, bet tas jau likam ir par daudz prasīts...
dēmons
d
Par šādu spēli puiši ir jāapbalvo! Varoņi! No 0:3 atspēlēties un vēl uzvarēt, nu super! ja godīgi, tad, redzot pirmo periodu, cerēju, bet neticēju, ka uzvarēsim :) Paldies puišiem!
Dīzels
D
Taisnība. īpaši delfos mesli bija daudz.
Ainārs
A
Lai arī ar prātu sapratu, ka pēc pirmā perioda 0:3 izredzes uz uzvaru ir niecīgas, jo pretinieks ir spēcīgs un pirmā perioda zaudējums parasti izvēršas zaudējumā visā spēlē, tomēr intuīcija teica, ka mačs izvērtīsies interesants! Iznāca vēl labāk, bija interesanta spēle ar vienkārši lielisku iznākumu! Cīņasspars, neskatoties uz rezultātu, lūk, atslēga uz play-off, ar šādu spēli Dinamo ir pelnījis vietu astotniekā! Masaļskis malacis, visa komanda rullē!!! Paldies par lielisko uzvaru, pozitīvām emocijām un ceru, ka izdosies saglabāt astoto vietu Rietumu divīzijā! Ja runājam par Pruseku, nav Viņu ko aplikt, Viņš aizvadīja lieliskas spēles, kurās guvām uzvaras, šī nebija Viņa diena, turklāt maskaviešu publika esot centusies izsist Viņu no līdzsvara. Vienīgi trešo vārtu zaudējumā varētu vainot Pruseku, pārējas ripas nebija reāli ņemamas. Pretinieku vārtos ripas ielidoja līdzīgā veidā un 5 gab., bet treneris vārtsarga spēlē kļūdas nesaskatīja. Arī Laviņa aplicējiem katram gadījumam atgādināšu, ka tieši no Laviņa piespēles Rēdlihs iemeta izšķirošos vārtus! Aicināšu atbalstītājus būt tikpat vienotiem, kā komanda laukumā, jo pozitīvām emocijām ir reāls spēks, jo pozitīvāk domāsim, jo labāk būs pašiem un citiem!!!:)
Bergmans
B
fantastika
nu nu
n
mīļie aplicēji , re kā jūs izlienat , tikko spēle neiet , īdētāji hrenovi , tieši tādu jefiņu dēļ kā jus sākās arī tā "dižķibele"! Nemēžam neatļaujaties sevi saukt par faniem vai līdzjutējiem !! pepiņi aprobežotie!! Un dubults prieks ka puiši jums aizbāza mutes ar tām ripām ko sameta Maskavijas vārtos , žēl ka pa ceļam vēl zobus jums neizsita , mazāk tad šļupstētu!!
dinamo
d
nu kas ir ''fani''???? p..ņi jūs esat ne fani!!!!
Vongs
V
Uzvara būs mums, vienu "kraju" pēc otra, līdz beidzot saniegsim Maskavu.
dana
d
afigena. paldies mikjelim. nu man ir lepnums. prusek nu man jau iekas naakamgad nebuusi vairs RD sastavaa :( nu nezinu ka[eec visi vinju aizstaav bet nu galiiigi garaam ....masalskis zelta zhalis
Super!
S
Kā man riebjas tie mūžīgie citu kritizētāji! Spēle vēl nebija kārtīgi sākusies, bet idiņi jau sāka savējos noriet! Dabūjāt iekšās!
ervins
e
re ka brinums dara apsweicu mes nodrasam metus
Ērglis
Ē
Piedalīšanās līgā nav tikai maksāšana. Naudiņu jau arī iegūst i pa spēlēm, i pa piedalīšanos play off. Tiesa, Rīga Dinamo ir jāpaliek privātam biznesam. TIkai tā kaut kas reāli sanāks.
lods
l
varbuut paardomaasi par Sorokinu?
Materiks
M
Nav ko pievērst uzmanību karlikam Yankee Lima. Suns būs pārsteidzis ar nolaistām biksēm!

Kontinentālā hokeja līga

Maskavas Dinamo – Rīgas Dinamo 4:5 (3:0, 0:4, 1:1)

Vārti: 0:12 Gudlers (Veinhandls, Komarovs) – 1:0, 6:38 Ņeprjajevs (Makarovs) – 2:0, 10:40 Dvurečenskis (Karamnovs) – 3:0, 22:58 Karsums (Ozoliņš, Ankipāns) – 3:1, 24:07 Dārziņš (Karija) – 3:2, 29:51 Petrovickis (Arnasons) – 3:3, 39:47 Sorokins (Petrovickis) – 3:4, 59:00 M.Rēdlihs (Laviņš) – 4:5

Metieni: 43 – 30
Soda min.: 8 -10
Iemetieni: 33:29