Pirmdiena, 14. oktobris
Minna, Vilhelmīne

Dinamo play-off 1.kārtā spēlēs ar Ņižņijnovgorodas Torpedo

Ņižņijnovgorodas Torpedo kļuvuši par Rīgas Dinamo pirmajiem pretiniekiem Gagarina kausa izcīņā. Tas noskaidrojās piektdien, kad Torpedo savā laukumā ar 5:2 uzveica Popradas Ļev. Ņižņijnovgorodai nu ir 90 punkti un klubs nodrošinājis uzvaru Tarasova divīzijā, kas garantē 2.vietu Rietumu konferencē.

Torpedo vārtus guva jau 3.minūtē, bet Ļev 2.perioda sākumā izlīdzināja rezultātu. Mājiniekiem veiksmīgas padevās perioda beigas, kad divu minūšu laikā Janu Laco pārspēja Dmitrijs Makarovs un Sergejs Rozins. Ļubošs Bartečko 3.perioda sākumā samazināja starpību (2:3), tomēr Torpedo izdevās vēlreiz gūt divus vārtus īsā brīdi un uzvarēt mačā ar 5:2.

Dinamo ar Torpedo šajā sezonā tikušies divas reizes – 27.oktobrī viesos rekordilgā bullīšu sērijā (26 mēģinājumi) zaudējām ar 2:3, bet 24.janvārī Rīgā izdevās revanšs ar 5:4, arī pēcspēles metienos.

Pirmās divas spēles starp Torpedo un Rīgas Dinamo norisināsies Ņižņijnovgorodā 29.februārī un 1.martā, bet Rīgā komandas spēlēs 3. un 4.martā. Nepieciešamības gadījumā spēles notiks arī 6. (Ņižņijnovgorodā), 8.(Rīgā) un 10. (Ņižņijnovgorodā) martā. Sērija ritēs līdz četrām uzvarām.