Svētdiena, 27. oktobris
Lilita, Irita, Ita

Dinamo trieciencikls sāksies Jaroslavļā

Spēle ik pēc dienas — tāds būs Rīgas Dinamo turpmāko deviņu dienu grafiks. Piecu spēļu izbraukuma sērija sāksies trešdien pulksten 18 pēc Latvijas laika Jaroslavļā ar Lokomotiv. Pirmā spēle Rīgā (2:3), sastāvu komplektācija un ieņemamās vietas turnīra tabulā (Lokomotiv — 5., Dinamo R — 17.) nepārprotami norāda uz to, ka tas jau būtu panākums, ja izdotos triecienciklu sākt vismaz ar vienu punktu ceļasomā.

Spēlēšanai ar Lokomotiv nudien nav labākais laiks. Jaroslavļas hokejisti trīs dienas kaklā ir krājuši rūgtuma kamolu par savā laukumā piedzīvoto 0:1 zaudējumu pret Ak Bars. Rīgas spēlē jau no pirmās minūtes nācās izjust Lokomotiv agresīvo uzbrukuma hokeju. Tiesa, gods kam gods, no 1.periodā piedzīvotā 0:3 šoka dinamieši attapās un pēc diviem Marsela Hosas gūtajiem vārtiem spēli beidza ar cienīgu 2:3 rezultātu. Nākamo pretinieku priekšējās līnijas velkošā lokomotīve ir bijusī NHL zvaigzne Aleksejs Jašins (22 (10+12) punkti). Ar saviem gabarītiem uzmanību piesaista Aleksejs Mihnovs un kādreizējais Artūra Irbes kluba biedrs Karolīnas Hurricanes Jozefs Vasičeks. Rīgas Dinamo uz Jaroslavļu izbrauca iespējami labākajā sastāvā. Lidmašīnā sēdās visi spēlētāji, kuri aizvadīja cienīgu spēli ar Ufas Salavat Julajev (2:3), kā arī pēc savainojuma fizisko kondīciju atguvušais Oļegs Sorokins, muguras traumu ārstējošais Ronalds Petrovickis un no Rīga-2000 izsauktie — aizsargs Krišjānis Rēdlihs un vārtsargs Uģis Avotiņš. Vārtu sargāšana, visticamāk, tiks uzticēta Sergejam Naumovam, lai gan pret Salavat Julajev ar slidu nokdaunu dabūjušais Martins Pruseks jūtoties itin labi. Pēc Jaroslavļas Dinamo ceļos pa maršrutu Minska— Kazaņa-—Toljati—Ņižņekamska.